sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Trwa budowa sali dla ekonomika

Trwa budowa sali dla ekonomika

08-09-2010 10:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,119 | Komentarzy: 3
Trwa budowa sali dla ekonomika
Foto:
zacisze
Od kilku tygodni mieszkańcy Koła mogą obserwować trwającą budowę sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole. Wartość inwestycji sięga prawie 3 mln zł, a wykonawcą jest Zakład Budowlany BUD-BET Hieronim Moczydłowski Szadów Pański, Turek.
Cały budynek wolnostojący będzie wykonany w technologii tradycyjnej. W przyszłości planowane jest połączenie sali gimnastycznej z istniejącym budynkiem szkolnym łącznikiem naziemnym na poziomie I piętra. Z uwagi na brak podcięcia uchwały o zmianie planu zagospodarowania przestrzennego przez Radę Miejską w Kole w tej części ulicy nie możliwe jest obecnie jego wykonanie.

Główną częścią obiektu będzie sala gimnastyczna o wymiarach osiowych 28,06 m na 18,54 m oraz wysokości od posadzki do spodu dźwigarów dachowych 7,20 m. powierzchnia użytkowa budynku to 1142,83 m2. Ponadto wokół sali wykonane będą place, chodniki, parkingi, ogrodzenie.

Z sali najbardziej zadowoleni będą uczniowie kolskiego ekonomika, którzy obecnie muszą ćwiczyć na poddaszu szkoły, a miejsce takie jest z pewnością małą zachętą do uprawiania sportu.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~oho 11-09-2010 06:42
ale to miało swój klimat. dobrze ze powstanie sala, cieszy mnie to ;)
| Zgłoś do usunięcia
~Bednarz 09-09-2010 22:16
ekonoma skończyłem w 2007 i w przeciwieństwie do przedmówcy pamiętam wf-y na strychu... i to nawet zimą... dwóch grało w ping ponga a reszta się przyglądała... do tego często ktoś owadzał głową o belki od dachu!
| Zgłoś do usunięcia
~Uczen 09-09-2010 16:03
"Z sali najbardziej zadowoleni będą uczniowie kolskiego ekonomika, którzy obecnie muszą ćwiczyć na poddaszu szkoły, a miejsce takie jest z pewnością małą zachętą do uprawiania sportu." Jeszzce nie widzialem zeby jakakolwiek klasa miala lekcje WF-u na poddaszu
| Zgłoś do usunięcia