R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Sportowa rywalizacja szkół rozpoczęta

29-09-2017 10:18 | Źródło: Szkoła Podstawowa nr 1 | Wyświetleń artykułu: 5,836 | Komentarzy: 1

W dniu 27.09.2017 w Przedczu odbyły się zawody inaugurujące zmagania szkół w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Przy pięknej słonecznej pogodzie, w zalesionym terenie młodzi sportowcy rywalizowali w biegach sztafetowych. Biegi rozgrywane były w czterech kategoriach. Szkołę Podstawową nr 1 w Kole reprezentowały trzy ekipy.
R E K L A M A

W pierwszej kategorii „Igrzyska Dzieci „ rocznik 2005 – 2007 dziewcząt,  osiem zawodniczek biegnących  jedna po drugiej miały do pokonania dystans około 1 km każda. Prowadzące od drugiej zmiany dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole powiększały z każdą kolejną zmianą swoją przewagę,  przybiegając na metę z ponad 300 metrową przewagą nad drugą na mecie reprezentacją Szkoły Podstawowej z Przedcza i trzecią SP z Grzegorzewa. W takim samym stylu wygrali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole rocznik 2005 – 2007 , którzy wyprzedzili SP Grzegorzew i SP Przedecz. W trzeciej kategorii „Igrzyska Młodzieży Szkolnej” rocznik 2002 – 2004 dziewcząt,  gdzie sztafeta składała się z 10 zawodniczek wygrały dziewczyny z Przedcza a drugie były reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole.

Mistrzowie powiatu w swoich kategoriach tj. dziewczynki SP1 Koło, chłopcy Sp1 Koło, dziewczyny Gimnazjum + klasa 7 z  Przedcza, oraz chłopcy Gimnazjum +klasa7 z Grzegorzewa będą reprezentować nasz powiat na Mistrzostwach Wielkopolski, które odbędą się 12 października w Poznaniu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA