R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Olimpia Koło – Polanin Strzałkowo 2:0

16-10-2017 09:13 | Źródło: Michał Chojnacki | Wyświetleń artykułu: 5,354 | Komentarzy: 0

W drugiej połowie meczu groźnej kontuzji doznał zawodnik Olimpii Miłosz Powietrzyński, który w starciu z graczem Polanina został kopnięty w głowę. Gospodarze zaraz wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła kontuzjowanego Miłosza do szpitala w Kole.

Foto:Michał Chojnacki
R E K L A M A

Sam mecz mógł się podobać, bowiem obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych. Zdaniem trenera Piotra Krzyżanowskiego: Olimpia zagrała słabo, moim zawodnikom udało się mimo słabszej dyspozycji  zdobyć 3 punkty – mówił trener- optymizmem napawa fakt, że mimo słabszej formy potrafimy też wygrywać.

W 68 minucie za dyskusję z sędzią czerwoną kartkę otrzymał Kamil Jóźwiak i musiał  opuścić boisko. 12 minut później w polu karnym gospodarzy zostaje sfaulowany napastnik Olimpii i sędzia dyktuje rzut karny który Mateusz Czajka zamienia na bramkę. Tak więc mecz kończy się zwycięstwem Olimpii 2:0, a Mateusz Czajka wyrasta na czołowego strzelca w grupie.

Skład drużyny Polanina: Mariusz Jędrzejczak, Aleksander Stawski,  Szymon  Sobieraj, Marcin Zauer, Krzysztof Witkowski, Tomasz Rosiński, Bartosz Waszak, Kamil Józwiak, Sebastian Kułaga, Artur Głowacki.

Po meczu trener gości powiedział:  Mimo, że graliśmy z wyżej notowanym przeciwnikiem boisko   pokazało po raz kolejny, że gramy jak równy z równym. Niestety, po raz kolejny nie zdobywamy punktów. Schodzimy z podniesioną głową, szykując się na kolejny mecz.

Olimpia: Bartosz Kordylewski, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Konrad Cieślak, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnickim, Miłosz Powietrzyński, Dawid Wiśniewski, Michał Rutkowski.

Sędziowali: Piotr Drzewiecki – jako główny, Maciej Ziółkowski, Asystent – 1, Karolina Fiedorowicz Asystent 2.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze