R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Spowodowała dachowanie VW podczas wyprzedzania autobusu

25-10-2017 11:18 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 34,353 | Komentarzy: 0

Dziś nad ranem około godziny 6:20 w miejscowości Dęby Szlacheckie doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiał 19-letni mieszkaniec gminy Osiek Mały.

Foto:Mateusz T.
R E K L A M A

Do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania autobusu, który wykonywała 27-letnia mieszkanka gminy Babiak, jadąca pojazdem marki Ford Focus. Kobieta wyprzedzając pojazd zahaczyła o autobus co w następstwie doprowadziło do uderzenia w jadącego z naprzeciwka VW Passata. VW wylądował w przydrożnym rowie, gdzie dachował. 

Na miejscu wypadku pierwszej pomocy udzielały służby ratunkowe a następnie pogotowie przetransportowało 19-latka do szpitala w Koninie.

Wszyscy uczestniczy zdarzenia byli trzeźwi. Sąd teraz zajmie się kwestią ukarania 27-latki, ponieważ obrażenia były na tyle poważne, że zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze