sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Koncert Beaty Bednarz

Koncert Beaty Bednarz

14-09-2010 13:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,723 | Komentarzy: 0
Koncert Beaty Bednarz
Foto:
zacisze
Kolskie Forum Kobiet serdecznie zaprasza na inaugurację siódmego roku spotkań dla kobiet ! Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie dla kobiet, które odbędzie się w sobotę 25 września 2010 roku w godz.11.00-13.30 w Miejskim Domu Kultury w Kole.
Siódmy rok naszych spotkań rozpoczniemy koncertem "Zadziwiona Twoją miłością" BeatyBednarz - wokalistki śpiewającej soul, gospel, blues i pop, kojarzonej jednak najbardziej z nurtem gospel.

Beata koncertowała i nagrywała z Trzecią Godziną Dnia, Deus Meus i Amenband. Współpracowała również z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in. z Krystyną Prońko, Mietkiem Szcześniakiem, Edytą Górniak, Piaskiem, Kayah, Marylą Rodowicz czy Budką Suflera. Jej głos można usłyszeć na wielu płytach czołowych polskich wykonawców. Do współpracy zapraszali ją Katarzyna Gaertner, Krzesimir Dębski czy Adam Sztaba. Śpiewała w dziesięciu edycjach „Tańca z gwiazdami”.

Najmłodszej widowni znana jest ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Król lew”, gdzie zaśpiewała tytułową piosenkę „Krąg życia” . Śpiewa też piosenki w polskiej wersji językowej filmu „Mój brat niedźwiedź 2”. Wraz z Lorą Szafran i Patrycją Golą w latach 2005-2009 tworzyły zespół Big Stars. Nagrała także osiem solowych projektów: „Uwielbiam Cię”, „Ostatnia wieczerza”, „Pelengator”, „Wierna”, „Co jest grane”, „Piosenki nieprzypadkowe”, „Zwątpienie zdziwienie” (2008) i „Pasja miłości” (2009). Prywatnie – od 25 lat żona Mirka i od 23 lat mama Szymona.

Na koncert zapraszamy również panów.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie do 23 września 2010 roku.

Dorota Laskowska - tel: 693 888 097 lub dlaskowska@gmail.com
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!