R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wpadł do rowu, aby uniknąć zderzenia z sarną

06-11-2017 12:18 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 21,370 | Komentarzy: 0

W dniu dzisiejszym, w godzinach porannych doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Aleksandrów na trasie krajowej nr 92. Kierowca chcąc uniknąć uderzenia w sarnę - zjechał na drugi pas a następnie wjechał do rowu.
R E K L A M A

Na prostym odcinku krajowej 92 samochód osobowy marki Opel Astra zjechał z drogi, uderzył w drzewo i wpadł do rowu. Do zdarzenia zadysponowany został zastęp z JRG Koło i dwa zastępy z OSP Kłodawa i jeden zastęp z OSP Chodów. W wyniku rozpoznania na miejscu zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że samochodem podróżowały dwie osoby, które opuściły uszkodzony pojazd przed przybyciem jednostek straży pożarnej i udzielana jest im pomoc medyczna przez przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu od akumulatora oraz zakręceniu zaworu LPG. W działaniach ratowniczych brało udział 21 ratowników. Łączny czas trwania akcji ratowniczej wyniósł 1 godziny i 2 minuty. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA