R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Bartosz Nowacki na festiwalach w Stanach Zjednoczonych

08-11-2017 08:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,648 | Komentarzy: 0

Nagrodę Specjalną Jury Cinema Without Borders otrzymał film Bartosza Nowackiego z Koła na 18 Polish Film Festival w Los Angeles. To kolejny sukces produkcji "Na drodze" w reżyserii kolanina.
R E K L A M A

Gala otwarcia odbyła się 18 października, tradycyjnie w Egyptian Theatre w Hollywood. 18. Polish Film Festival Los Angeles otworzył pokaz filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w reż. Marii Sadowskiej z udziałem reżyserki, operatora Michała Sobocińskiego oraz aktorów Justyny Wasilewskiej i Arkadiusza Jakubika.

Na tak dużym festiwalu ważnym akcentem był pokaz filmu mieszkańca Koła, który wyprodukował film "Na drodze", w którym wystąpili: Magdalena Boczarska, Szymon Bobrowski i Adam Bobik. 

To nie pierwszy sukces, który docenili ludzie świata filmowego. Od 20 do 29 października br. odbył się festiwal z wieloletnią tradycją wśród światowych festiwali - Seattle Polish Film Festival, na którym wśród gwiazd polskiego kina pojawił się również Bartosz Nowacki ze swoim filmem. 

Wszystkie wydarzenia związane z filmem "Na drodze" możecie śledzić na stronach:

http://nadrodzefilm.pl/

https://www.facebook.com/nadrodzefilm/

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA