R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie

20-11-2017 09:53 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 6,713 | Komentarzy: 0

W dniu 18 listopada 2017 r .w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie odbyła się uroczystość wręczenia medali "Za długoletnie pożycie małżeńskie".
Foto:Kłodawa
R E K L A M A

Medale otrzymały pary zamieszkujące na terenie gminy Kłodawa: Państwo Teresa i Czesław Wasilewscy, którzy w tym roku obchodzą 60-rocznicę małżeństwa oraz Jubilaci z 50 letnim stażem małżeńskim: 
Państwo Helena i Bolesław Adamczykowie, Czesława i Józef Karmelita, Stanisława i Zdzisław Klareccy, Marianna i Czesław Kowalewscy, Barbara i Zdzisław Koza, Bożenna i Kazimierz Kubsikowie, Krystyna i Antoni Malinowscy, Halina i Stanisław Mielcarkowie, Teresa i Leonard Pietrzakowie, Kazimiera i Zygmunt Podlasinowie, Łucja i Jan Sanigórscy, Barbara i Stanisław Stolarscy, Anna i Kazimierz Sujewiczowie, Teresa i Wacław Szczepańscy, Irena i Marian Szydłowscy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA