sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Kolejny kandydat na Burmistrza

Kolejny kandydat na Burmistrza

19-09-2010 10:57 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 22,327 | Komentarzy: 13
Kolejny kandydat na Burmistrza
Foto:
zacisze
W piątek 17 września odbyła się konferencja prasowa kolskiego SLD, którą poprowadził Wojciech Jabłoński Przewodniczący powiatowych struktur prezentując program wyborczy pt. „Rodzina – Bezpieczeństwo – Rozwój i Nowoczesność”, z którym to kolska lewica będzie się przygotowywać do tegorocznych wyborów samorządowych.
W następnej części konferencji przedstawiono kandydatów na wójtów i burmistrzów w powiecie kolskim w osobach: Anny Strapagiel (gm. Kościelec), Genowefy Szurgot (gm. Koło), Jadwigi Jaroniewskiej (gm. Kłodawa), Piotra Mazruka (gm. Przedecz) i Wojciecha Lewandowskiego w mieście Kole. Wojciech Lewandowski jest lokalnym przedsiębiorcą i dobrym przykładem biznesmena, który własną wiedzą i ciężką pracą tworzył swoją dzisiejszą pozycję. Prowadzenie firmy skutecznie łączy z dwiema społecznymi funkcjami: szefowaniem Kolskiej Izbie Gospodarczej, a kolskim działkowcom z Koła i powiatu znany jest jako wieloletni działacz władz Ogrodów Działkowych – komplementował Wojciech Jabłoński, dodając jednocześnie, że jest to kandydat bezpartyjny, ponad podziałami politycznymi, ponieważ popierany jest nie tylko przez miejscową Lewicę, ale szeroką grupę organizacji społecznych z którymi to zawarto porozumie wyborcze.

Listę do Rady Powiatu otwierać będzie Wojciech Jabłoński oraz Jerzy Olczyk. Do miast natomiast odpowiedni w okręgach 1,2,3,4 – Urszula Pękacz, Florian Olejniczak, Zygmunt Sołtysiak i Mariusz Hanefeld. Na listach wyborczych znaleźć można nie tylko doświadczonych ale i młodych działaczy takich jak Ewa Jędrzejczak (Z-ca wójt gm. Kościelec) – kandydatka do Sejmiku Woj. Wielkopolskiego, Petroniusza Grzybka, Łukasza Szmatałowskiego czy Adriana Króla (asystenta Poseł na Sejm Elżbiety Streker-Dembińskiej).

Przypominamy, że I tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 listopada 2010 r.

Źródło: Adrian Król
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (13)
~kolak 30-11-2010 16:19
Dlaczego wyborcy boicie się zmian na lepsze? przecież jest okazja wybrać Burmistrza z doświadczaniem co może zrobić lepiej niż nauczyciele.Napewno nie będzie zwalniał czy obcinał finanse jak chodzi plotka.Wybierzmy lepsze i nowe dla miasta.
| Zgłoś do usunięcia
~Jacek 26-11-2010 12:05
Kolanie czy chcecie by wami rządzili Grzegorzewiaki? Zobaczcie kto jest zatrudniany po urzędach.Co takiego wielkiego zrobił Drożdżewski dla Koła? O rondo które sobie przypisuje walczyli ludzie już w 2004 r. Są na to pisma u Starosty kto się starał o to rondo.
| Zgłoś do usunięcia
~boss 16-11-2010 17:39
Kolanie nie zapomninajcie że p.Stępiński wpakował miasto w wielkie koszta z ogrzewaniem nowej hali sportowej ogrzewaną gazem,a pod nosem jest w szkole był już cieplik.NAUCZYCIELE nie nadają się na włodarzy miastem.
| Zgłoś do usunięcia
~kajtek 10-11-2010 17:38
Pamiętajcie Kolanie-nic dobrego nauczyciele dla miasta nie zrobili-Tacy ludzie nie nadają się do rządzenia,marnują wszelkie okazje rozwoju miasta
| Zgłoś do usunięcia
~kajtek 23-10-2010 19:29
Ciekawy jest PSL wystawił kandydatów,którzy nic wspólnego nie mają z rolnictwem jak:doktor Kaczmarek,Perzyński od wartaków,Budka z mięsnego czy Czesiu Marek ręcista co wszystko wykupuje w okolicy.
| Zgłoś do usunięcia
~kajtek 20-10-2010 23:35
wielki czas na zmiany w obecnych wyborach mieszkańcy powinni już przerwać tą chorą passe wybierania nauczycieli-to ludzie bez przygotowania do rządzenia ONI zniszczą Koło
| Zgłoś do usunięcia
~jasnowidz 20-09-2010 10:19
adiku jeśli to ty bedziesz prowadził kampanie wyborczą to masz pełnę nasze paparcie, a o wynik tych wyborów mogę być spokojny.
| Zgłoś do usunięcia
~Ambroży 20-09-2010 09:56
Pamiętajcie bycie politykiem wiąże się z szarganiem własnego dobrego nazwiska!!!!!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
~RoY II 20-09-2010 08:08
... uff...SLD .. kolejny raz stawia na nieudaczników , stawia na osoby np . jak wójt koscielca , osobę głęboko nielojalną wobec elektoratu , kandydatka z Kłodawy - afirmacja działań poprzednio PSL a obecnie Towarzystwa Samorżadowego , brak u tej osoby lewicowych poglądów , brak własnego programu , przemysleń zwiazanych z działlanościa samorządową , wójt g. Koło- czy w SLD jest tak krótka ławka , nie ma lepszych kandydatów - stawianie na p Szurgot swiadczy o desperacji tej formacji , kandydat na Burnistrza m.Koła - świerzy narybek kadrowy ,nic szerszego o działalności samorzadowej tego kandydata - kandydatrua miałka , bez wyrazu , chyba tylko w gronie p.z SLD , co do kandydatów do rady miejskiej w Kole , nichil novi , ( nic nowego ) standart - p Pękacz tylko ręce opadaja ,każdy układ jest dobry byle mieć stołek i mieć mozliwość autoprezentacji , p Florian - no cóż ...... , p. Sołtysiak od jakiegos czasu nie widać aktywnosci tego Pana , podobno wybudował sie i zamieszkał w okolicy Koła a więc tak naprawdę to sprawy mieszkańców miasta Koła sa obce , obojetne obecnie bliżej p Zygmuntowi do problemów wiejskich w gminie Koło .... p. Mariusz H ..............; kamdydaci do rady powiatu w tym szczególnie p. Olczyk nie budza moich złych instynków .... i to są niektórzy kandydaci kolskiej lewicy , jaka partia tacy kandydaci
| Zgłoś do usunięcia
~buzek 20-09-2010 05:41
poprzedniku nie żartuj sobie ! wybory to jedna z ważniejszych rzeczy ! dopuścimy do władzy nieudaczników i efekt gotowy ! W kole marazm !
| Zgłoś do usunięcia
~przyszy wyborca 19-09-2010 21:16
Chyba pojde na wybory i zaglosuję na SLD, ale pod warunkiem że dostane nr do tych lasek xD
| Zgłoś do usunięcia
~Bliżniak 19-09-2010 18:49
Jak nic nie potrafisz to nie pchaj się na afisz !!! Niektórzy siedzą w radzie kolejną kadencję i posiedzą następną a Koło będzie tracić w rankingu miast województwa. Panie i Panowie a gdzie u Was samokrytyka ! Pokażcie wyłącznie własne zasługi dla Koła !
| Zgłoś do usunięcia
~jusef 19-09-2010 18:40
Przeczytałem ten artykuł i ręce mi opadły !!! Te same twarze! Nie nie chce mi się dalej tych kandydatur komentować ! Z naszych pięniędzy będzie finansowanie NICNIEROBIENIE !
| Zgłoś do usunięcia