R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Czterech mężczyzn zatrzymanych z narkotykami

27-11-2017 19:48 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 18,977 | Komentarzy: 5

Łącznie czterech mieszkańców powiatu kolskiego, którzy dopuścili się przestępstw związanych z narkotykami zatrzymali kolscy policjanci. Trzech z nich usłyszało zarzuty posiadania środków odurzających, jeden odpowie za ich rozprowadzanie.
Foto:KKP Koło
R E K L A M A

W środę, 22 listopada br. kolscy policjanci dokonali kontroli pojazdu, w którym przebywało dwóch mężczyzn. Z wcześniejszych ustaleń kolskich kryminalnych wynikało, że w samochodzie mogą znajdować się narkotyki. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Przy 23-latku policjanci ujawnili woreczek strunowy, a w nim prawie 11 gram marihuany. Drugi z mężczyzn posiadał przy sobie prawie pół grama tego samego środka odurzającego. Obaj trafili do policyjnego aresztu i następnego dnia usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia.

Następnego dnia funkcjonariusze kontynuując czynności związane z tą sprawą dotarli do dwudziestokilkuletniego mieszkańca gminy Koło, który zajmował się rozprowadzaniem narkotyków. Na jego posesji mundurowi zabezpieczyli kilka krzewów konopi indyjskich. Ten również trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Przedstawiono mu zarzut uprawy i udzielania środków odurzających w celu uzyskania korzyści majątkowych, zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 10.

Dobę później policjanci odnotowali kolejny sukces dotyczący wyeliminowania przestępcy narkotykowego. Podczas dokładnego sprawdzenia kontrolowanego pojazdu marki BMW, w jego wnętrzu znaleźli przeźroczyste kryształki, które po badaniu okazały się być metaamfetaminą. 37-letni mieszkaniec gminy Koło usłyszał już zarzut posiadania niedozwolonych środków wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA