sim
naturhouse
Wiadomości Miasto Koło Iga Przybylska wygrała konkurs. Będzie na okładce Glamour

Iga Przybylska wygrała konkurs. Będzie na okładce Glamour

16 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 6,943 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Iga Przybylska wygrała konkurs. Będzie na okładce Glamour
Foto:Glamour
W dniu wczorajszym redakcja czasopisma Glamour ogłosiła wyniki konkursu, w którym główną nagrodą będzie sesja okładkowa wraz ambasadorką akcji - Jessiki Mercedes Kirschner.

Kiedy konkurs rozpoczął się, prosiliśmy Was o pomoc w głosowaniu i spełnieniu marzenia mieszkanki Koła. Jak widać - udało się i niebawem zobaczymy Igę na okładce znanego czasopisma.

Kiedy pod koniec września ruszaliśmy z ogólnopolską akcją Show Your Natural Beauty nie sądziliśmy, że Wasz odzew będzie tak duży! Na pięciu castingach pojawiły się prawdziwe tłumy. Nasze jury, w którym zasiedli reżyserka pokazów Kasia Sokołowska, redaktor naczelna GlamourAnna Jurgaś i fotograf Mateusz Stankiewicz, w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Warszawie, poszukiwało naturalnego piękna, dziewczyn, które czują się świetnie w swoim ciele i bliskie są im takie określenia jak #natural#nomakeup#happy #self-confident #feminin. Spośród wszystkich kandydatek wybrano dziesięć, które w kolejnym etapie walczyły o Wasze głosy na Glamour.pl. I choć rywalizacja była naprawdę zacięta, dziś już znamy zwyciężczynię! Przed Wami Iga Przybylska, która jednogłośnie została przez Was wybrana w internetowym głosowaniu i tym samym zwyciężyła w konkursie marki GUESS Show Your Natural Beauty. To właśnie ona wiosną pojawi się na okładce naszego magazynu w towarzystwie Igi Lis i Jessiki Mercedes Kirschner, ambasadorek akcji.

- czytamy na stronie Glamour

Gratulujemy!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!