sim
bricomarche
Wiadomości Polityka Pokolenie 2018+ nowym klubem w Radzie Miasta

Pokolenie 2018+ nowym klubem w Radzie Miasta

17 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 7,948 | Komentarzy: 4
Jubiler Euro Koło
Pokolenie 2018+ nowym klubem w Radzie Miasta
Foto:e-kolo.pl
W dniu wczorajszym podczas obrad Rady Miejskiej Koła, Przewodniczący Rady Miejskiej poinformował, że w Radzie Miejskiej powstał nowy klub zrzeszających radnych o nazwie "POKOLENIE 2018+".

Przewodniczącym klubu został radny Tomasz Sobolewski, a rzecznikiem prasowym Sebastian Kuty. Głównym priorytetem klubu radnych jest dobro wspólne, czyli nasze miasto Koło, a w szczególności racjonalizacja budżetu miasta poprzez gospodarność i celowość wydatkowania publicznych środków oraz zrównoważone finansowanie inwestycji w mieście Kole.

Swoimi działaniami nadal chcą w rzeczywisty sposób realizować to co ślubowali przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radnego, a więc: pracować dla dobra i pomyślności Miasta, działać zawsze zgodnie z prawem oraz z interesami Miasta i jego mieszkańców, godnie i rzetelnie reprezentować swoich wyborców, troszczyć się o ich sprawy oraz nie szczędzić sił dla wykonywania zadań Miasta.

Członkowie klubu liczą na realną zmianę dotychczasowej polityki samorządowej w naszym mieście. POKOLENIE 2018+ skupia w swoich szeregach osoby, których poglądy pozwalają pozytywnie myśleć o przyszłości naszego miasta. 

 

Skład nowego klubu POKOLENIE 2018 + przedstawił radny Tomasz Sobolewski a w jego członkami są radni:

  1. Tomasz Sobolewski
  2. Sebastian Kuty
  3. Mariusz Budny
  4. Izabela Nuszkiewicz
  5. Teresa Brzoska
  6. Ewa Baryła
  7. Michał Piasecki
  8. Janusz Miłowski
  9. Artur Szafrański 
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
Kolanin 15 dni temu
Tatalna opozycja,towarzystwo lemingów. Z nimi to Koło budy dla psa nie zbuduje...
| Zgłoś do usunięcia
Jacek 15 dni temu
Fajnie że ten twór powstał przed wyborami, pokazuje to Wyborcom jaki pęd na wladza mają niektórzy Radni. Po tym jak ich bierność doprowadziła do tego co mamy w Mieście zakładają nowy Klub który ma stać na straży interesów Miasta.Pusty śmiech mnie ogarnia Dziwię się tylko niektórym Radnym że dali się wciągnąć w to Pokolenie 2018.
| Zgłoś do usunięcia
Jack 15 dni temu
Twój głos na Maciaszka spowodował że mamy co mamy
wyborca 16 dni temu
Moim zdaniem o rok za późno, ale i tak pochwalam tą inicjatywę z małym zastrzeżeniem - dla dobra projektu pokolenie 2018+ pozbądźcie się Pana Miłowskiego SLD, Nowoczesna, maszynka do głosowania Pana Maciaszka, a teraz chwycił się ambitnych i pracowitych kolegów, tylko żeby ratując siebie Was nie utopił..... Powodzenia
| Zgłoś do usunięcia