R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Polityka

Pokolenie 2018+ nowym klubem w Radzie Miasta

30-11-2017 07:04 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 10,562 | Komentarzy: 4

W dniu wczorajszym podczas obrad Rady Miejskiej Koła, Przewodniczący Rady Miejskiej poinformował, że w Radzie Miejskiej powstał nowy klub zrzeszających radnych o nazwie "POKOLENIE 2018+".
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Przewodniczącym klubu został radny Tomasz Sobolewski, a rzecznikiem prasowym Sebastian Kuty. Głównym priorytetem klubu radnych jest dobro wspólne, czyli nasze miasto Koło, a w szczególności racjonalizacja budżetu miasta poprzez gospodarność i celowość wydatkowania publicznych środków oraz zrównoważone finansowanie inwestycji w mieście Kole.

Swoimi działaniami nadal chcą w rzeczywisty sposób realizować to co ślubowali przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radnego, a więc: pracować dla dobra i pomyślności Miasta, działać zawsze zgodnie z prawem oraz z interesami Miasta i jego mieszkańców, godnie i rzetelnie reprezentować swoich wyborców, troszczyć się o ich sprawy oraz nie szczędzić sił dla wykonywania zadań Miasta.

Członkowie klubu liczą na realną zmianę dotychczasowej polityki samorządowej w naszym mieście. POKOLENIE 2018+ skupia w swoich szeregach osoby, których poglądy pozwalają pozytywnie myśleć o przyszłości naszego miasta. 

 

Skład nowego klubu POKOLENIE 2018 + przedstawił radny Tomasz Sobolewski a w jego członkami są radni:

  1. Tomasz Sobolewski
  2. Sebastian Kuty
  3. Mariusz Budny
  4. Izabela Nuszkiewicz
  5. Teresa Brzoska
  6. Ewa Baryła
  7. Michał Piasecki
  8. Janusz Miłowski
  9. Artur Szafrański 
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA