R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kino

Listy do M 3 hitem sprzedażowym w kolskim kinie

05-12-2017 08:24 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 7,489 | Komentarzy: 1

744 - tyle biletów sprzedano w cztery dni w kasach kina "Nad Wartą" w Kole na hit kinowy Listy do M 3. Film wyświetlany będzie do 16 grudnia a zainteresowanie w naszym kinie tym tytułem nadal nie maleje.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek - tak trzecią część kinowego hitu opisuje jej dystrybutor. W kolskim kinie na LDM3 bilety kupiło 744 od czwartku 30-tego listopada do niedzieli 3 grudnia. 

Według zapowiedzi dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Kole, w najbliższym czasie pojawi się kolejny popularny tytuł - "Najlepszy", który w całym kraju odnosi sukcesy.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze