sim
bricomarche
Wiadomości Wypadki Kolejna stłuczka na tym samym skrzyżowaniu

Kolejna stłuczka na tym samym skrzyżowaniu

05-12-2017 18:30 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,425 | Komentarzy: 7
Kolejna stłuczka na tym samym skrzyżowaniu
Foto:archiwum e-kolo.pl
zacisze
Dziś, w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia się dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu ulic Blizna, Piaski i Kolejowa. Statystyki pokazują, że nie ma miesiąca, w którym nie zanotowano w tym miejscu kolizji lub wypadku.

Sprawcą zderzenia był 27-letni mieszkaniec Koła, który poruszał się pojazdem marki Audi i wymusił pierwszeństwo przejazdu jadąc od ulicy Bliznej. W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa uderzyl w pojazd 20-letniej mieszkanki Koła jadącej samochodem osobowym marki Peugeot 206 nadjeżdżającej od strony ulicy Toruńskiej.

Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

 

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7)
Thomaselart 09-03-2018 16:37
Living in France is one thing desired by many individuals. If you want to live in France then you have to get French property. You can read the advertisement section of the newspapers which has the section of houses for sale in France. After making a suitable choice, you should research about the properties for sale in France. French property is now a days very much wanted also. If you want to live in France and spend your life there you should select a proper house. French property is not cheap and you need to make a major investment. You must also know about the properties for sale in France at various locations. The houses for sale in France come in different prices depending on the location
| Zgłoś do usunięcia
Wm 06-12-2017 08:53
To kolejny powod do zmiany organizacji ruchu w rejonie "kauflandu". Sa nowe ulice, jest sciezka rowerowa na ulicy Kolejowej - tylko jak wjechac na sciezke od strony kauflandu? nie ma przejscia dla pieszych na druga strone Kolejowej, a po stronie :kauflandu nie ma chodnika. Czas na dobre zmiany dla zwyklych ludzi. pozdrawiam!!!!
| Zgłoś do usunięcia
zdenek 05-12-2017 21:40
Rondo po to żeby ruch był płynny i bez kolizyjny , rondo także powinno być na skrzyżowaniu toruńskiej i kolejowej .
| Zgłoś do usunięcia
WL 05-12-2017 21:10
Już dawno w tym miejscu powinny być światła...
| Zgłoś do usunięcia
Mieszkaniec Koła 05-12-2017 18:43
Ja mówiłem że jak uruchomiona zostanie ul. Piaski, to skrzyżowanie kolejowa blizna będzie zakorkowane i nie trudno o wypadek to władze miasta i powiatu nic sobie z komentarzy mieszkańców nie robią. To nie pierwszy i nie ostatni wypadek na tym skrzyżowaniu. Czas pomyśleć o sygnalizacji świetlnej albo o rondzie.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 06-12-2017 08:58
Jednak musi byc trup, zeby ktos pomyslal o tym powaznie!
Jow 05-12-2017 20:19
Po co rondo zwykła nieuwaga i brawura tyle...