R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Pełna sala na spotkaniu z Borysem Szycem w kłodawskim GOKu

07-12-2017 10:28 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 6,780 | Komentarzy: 0

Kiedy na Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie na jednej ze ścian pojawia się napis Kino to znak, że w tym dniu sala widowiskowa zamienia się w prawdziwą salę kinową, gdzie grane są najnowsze tytuły filmowe a hol swą zawartością niczym nie odbiega od największych kin.
Foto:e-kolo.pl | Borys Szyc spotkał się z widzami po seansie Listów do M 3
R E K L A M A

W dzień św. Mikołaja Kłodawiacy otrzymali prezent, jakiego się nie spodziewali. Zanim doszło do spotkania z gwiazdą polskiego kina, Borys Szyc wraz z ochotnikami z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Kłodawa razem włączyli światełka na choince w parku przy ulicy Poznańskiej. Mimo deszczu padającego z nieba – młodzi strażacy byli zachwyceni.

Gdy Borys Szyc wraz młodzieżą wrócili do budynku, na  seans „Listów do M 3” czekał już cały hol. Miejsca na film zostały wykupione do ostatniego fotela a wszystko za sprawą niespodzianki, jaką przygotowali organizatorzy Kina VISA. Po seansie zaplanowano spotkanie z Borysem Szycem, który odpowiadał na pytania prowadzącej ale i zgromadzonych w GOKu mieszkańców. Aktor przygotował również dla wszystkich prezenty w postaci filmów na DVD, w których zagrał wraz z autografem.

Tego dnia do Kłodawy zawitała również ekipa TVN z popularnego programu „Co za Tydzień”, która niebawem wyemituje nagranie ze spotkania.

Naszemu portalowi udało się nagrać wywiad z Borysem Szycem, który niebawem pojawi się na łamach e-kolo.plR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA