R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Co warto wiedzieć o jabłkach?

07-12-2017 10:29 | Źródło: Szkoła Podstawowa w Dąbiu | Wyświetleń artykułu: 3,902 | Komentarzy: 0

Co warto wiedzieć o jabłkach? Pod takim tytułem odbyło się pierwsze z serii spotkań w ramach współpracy pomiędzy Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Dąbiu a Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, który jest szkołą ponadgimnazjalną z głębokimi tradycjami w zakresie kształcenia m. in ogrodników.

Foto:
R E K L A M A

Dzieci poznały kilka ciekawostek dotyczących jabłek, ich wartości odżywczej ale również dowiedziały się skąd biorą się drzewka owocowe. Uczestnicy projektu poznali zasadnicze różnice miedzy sadem tradycyjnym a nowoczesnym. Na koniec spotkania pani Anna Szymańska z ZSCKR w Powierciu przedstawiła wybrane stare odmiany jabłoni i zaprosiła dzieci do degustacji kilku z przedstawionych odmian. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach projektu Tradycyjny sad.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze