R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Mikołajki w Pomarzanach Fabrycznych

11-12-2017 10:40 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,797 | Komentarzy: 0

10.12.2017 r. z okazji Mikołajek w progi Świetlicy w Pomarzanach Fabrycznych, jak co roku zawitał Św. Mikołaj, gdzie czekały na niego licznie przybyłe dzieci. Wyczekiwany Św. Mikołaj przybył z workiem pełnym prezentów, które ochoczo rozdawał za udział w różnych zabawach i konkursach.
R E K L A M A

Grupa wokalna – Kinga Antkiewicz, Natalia Wotalska, Marta Sierocka, Natalia Szkudlarek, Zuzia Rzepka, Zuzia Grzywniak oraz Kamil Antkiewicz przygotowała specjalnie na tą okoliczność Świąteczny Koncert nadając spotkaniu przedsmak bożonarodzeniowych emocji i refleksji. Św. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, rozdawał prezenty i słodkości, a gdy już się zmęczył pożegnał wszystkich obiecując przybycie w następnym roku. Organizatorem tych mikołajkowych przeżyć był Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA