sim
bricomarche
Wiadomości Na sygnale Miał przy sobie marihuanę

Miał przy sobie marihuanę

21-09-2010 08:47 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,027 | Komentarzy: 1
Miał przy sobie marihuanę
Foto:
zacisze
Wczoraj po południu w Kole na ulicy Zakładowej Strażnicy Miejscy podczas legitymowania młodego mieszkańca Koła ujawnili w niesionej przez niego torbie świeże łodygi roślin, zapachem i wyglądem przypominające ziele konopi indyjskich. Wezwani na miejsce policjanci testerem potwierdzili w znalezisku zawartość marihuany. Teraz rośliny przekazane zostaną do specjalistycznych badań a młody kolanin odpowie za posiadania środków odurzających.
Ponadto minionej doby służby dyżurne zanotowały:

Wczoraj między godzinami 9.30 a 11.30 w Rysinach w gm. Kłodawa, złodziej wykorzystując nieobecność domowników oraz niedomknięte drzwi balkonowe na parterze jednorodzinnego budynku, wszedł do środka i po splądrowaniu pomieszczeń ukradł pieniądze w kwocie 1 tys. zł. i 500 euro.

Na drogach powiatu wydarzył się jeden wypadek. Wczoraj około 5.30 w Przedczu na ul. 20 Stycznia, mężczyzna kierujący rowerem najprawdopodobniej na skutek najechania na plamę oleju, poślizgnął się spadł z jednośladu i uderzył głową w asfalt. 39 latek z podejrzeniem pęknięcia czaszki został przewieziony do szpitala w Kole.

Ponadto policjanci zabezpieczali miejsca 3 kolizji. Podczas wyjaśniania jednej z nich okazało się, że jej uczestnik, kierowca opla ma w organizmie prawie 3 promile. Zatrzymano też mężczyznę, który kierował fordem pomimo prawomocnego wyroku sądowego zakazującego kierowania wszelkimi pojazdami.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Lola 26-09-2010 22:24
Legalize it !!!
| Zgłoś do usunięcia