R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Wizyta u Świętego Mikołaja

19-12-2017 08:31 | Źródło: Szkoła Podstawowa w Głebokiem | Wyświetleń artykułu: 2,615 | Komentarzy: 0

11 grudnia uczniowie klas I - IV ze Szkoły Podstawowej w Głębokiem pod opieką p. Asi, p. Ewy, p. Marzeny i p. Pauliny odwiedziły wioskę Świętego Mikołaja w Biczu. Zwiedzanie chatki, spotkanie z Mikołajem, pieczenie pierników, ubieranie choinki, zabawy przy muzyce, pisanie listu i wysyłanie pocztą go do Mikołaja były atrakcjami pobytu w Skansenie w Biczu.

Foto:
R E K L A M A

Po pożegnaniu z Mikołajem przyszła pora na zabawy w Parku Makiet "Mikroskala" w Koninie. Z wielkim zachwytem dzieci oglądały makiety przedstawiające sceny z popularnych filmów, obrazów z historii Polski, świata i Konina. Niektóre z nich były interaktywne, a każda oryginalna i niezwykła. Tor kulkowy, przebieranie w bajkowe stroje, zabawa klockami Meli, wycinanie figurek, oglądanie bajki w kinie 6 D oraz szalona zabawa na placu zabaw sprawiły, że ten dzień byłwyjątkowy i pełny atrakcji.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze