R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Polityka Brak wiceburmistrz na sesji budżetowej

Brak wiceburmistrz na sesji budżetowej

28-12-2017 10:21 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 6,973 | Komentarzy: 4
Brak wiceburmistrz na sesji budżetowej
Foto:Pokolenie 2018+
R E K L A M A
carnis
O godzinie 10:00 rozpoczęła się ostatnia w tym roku sesja Rady Miasta w Kole. W trakcie obrad głosowany będzie budżet lecz na sali brakuje wiceburmistrz Elżbiety Modrzejewskiej.

Najważniejszym punktem obrad będzie głosowanie nad przyjęciem budżetu dla miasta Koła na najbliższy, 2018 rok. Na samym początku sesji radni otrzymali informacje o nieobecności Elżbiety Modrzejewskiej, Wiceburmistrz Koła. W sprawach budżetowych urząd reprezentować będzie Skarbnik Mariola Makowska. Radni nie otrzymali informacji o tym, czy Wiceburmistrz dołączy jeszcze do sesji.

Niebawem przedstawimy jeszcze ciekawą historię żółtego kasku, który pojawił się na stole przy radnych z klubu Pokolenie 2018+

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4)
Judex 28-12-2017 17:36
Jak zapłacicie klakierzy to będzie transmisja .Nic nie dzieje się za darmo,to są duże koszty .Mógł Stanisław nie zmarnotrawić kasy to byłoby na transmisję.Pretensje nie w tym kierunku.
| Zgłoś do usunięcia
Ed Koń który mówi 28-12-2017 12:45
Dlaczego nie ma transmisji? To jest kpina z mieszkańców!!!
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 28-12-2017 12:38
Tez bym nie przyszedl, wiedzac z jakimi pytaniami moge sie spotkac i jakie zagadnienia nie do wyjasnienia bede musial wyjasniac.
| Zgłoś do usunięcia
gość 28-12-2017 12:06
Dlaczego kolejny raz nie ma transmisji na żywo. Tyle ważnych tematów dla miasta .Czy może sama redakcja sie na ten temat wypowie.
| Zgłoś do usunięcia