sim
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Wszystko na temat pieniędzy

Wszystko na temat pieniędzy

11-01-2018 10:23 | Źródło: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,745 | Komentarzy: 0
Wszystko na temat pieniędzy
Foto:
zacisze
W dniu dzisiejszym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kole rozpoczęto realizację nowego projektu edukacyjnego SKO "Wszystko na temat pieniędzy", który opracowany został we współpracy z PKO Bankiem Polskim oddział 1 w Kole.

Skierowany jest on do uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły przysposabiającej do pracy i szkoły zawodowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole i obejmuje treści dotyczące funkcji, roli i wartości pieniądza. Czas realizacji: od 10.01.2018r do 31.01.2018r.

Inauguracja projektu SKO miała miejsce na sali gimnastycznej, gdzie z uczniami i nauczycielami spotkała się pani Daria Budner – opiekun SKO z ramienia kolskiego oddziału PKO Banku Polskiego. W oparciu o prezentację multimedialną omówiła cechy, funkcje i rodzaje pieniądza, polski system monetarny, najważniejsze waluty europejskie i światowe oraz usługi bankowe, które służą oszczędzaniu i racjonalnemu gospodarowaniu finansami domowymi. Na zakończenie spotkania szkolni opiekunowie SKO wspólnie z panią Darią zaprosili przedstawicieli klas i poszczególnych typów szkół do losowania zagadnień, które będą musieli opracować i zaprezentować w formie plakatu podczas uroczystego podsumowania i zakończenia projektu.

Biały Fortepian news

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!