R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Miasto Koło Wszystko na temat pieniędzy

Wszystko na temat pieniędzy

11-01-2018 10:23 | Źródło: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,973 | Komentarzy: 0
W dniu dzisiejszym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kole rozpoczęto realizację nowego projektu edukacyjnego SKO "Wszystko na temat pieniędzy", który opracowany został we współpracy z PKO Bankiem Polskim oddział 1 w Kole.
Wszystko na temat pieniędzy
Foto:

Skierowany jest on do uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły przysposabiającej do pracy i szkoły zawodowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole i obejmuje treści dotyczące funkcji, roli i wartości pieniądza. Czas realizacji: od 10.01.2018r do 31.01.2018r.

Inauguracja projektu SKO miała miejsce na sali gimnastycznej, gdzie z uczniami i nauczycielami spotkała się pani Daria Budner – opiekun SKO z ramienia kolskiego oddziału PKO Banku Polskiego. W oparciu o prezentację multimedialną omówiła cechy, funkcje i rodzaje pieniądza, polski system monetarny, najważniejsze waluty europejskie i światowe oraz usługi bankowe, które służą oszczędzaniu i racjonalnemu gospodarowaniu finansami domowymi. Na zakończenie spotkania szkolni opiekunowie SKO wspólnie z panią Darią zaprosili przedstawicieli klas i poszczególnych typów szkół do losowania zagadnień, które będą musieli opracować i zaprezentować w formie plakatu podczas uroczystego podsumowania i zakończenia projektu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...
24 Paź.
15:00

Filia dla Dzieci PiMBP, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
02 List.
18:00

MDK w Kole
ZADUSZKI ARTYSTYCZNE