R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Ukrainiec wypadł z drogi i uderzył w pieszego naprawiającego rower

11-01-2018 11:46 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 13,682 | Komentarzy: 6

W dniu dzisiejszym o godzinie 5:15 doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 38-letni mieszkaniec Koła, który na drodze rowerowej, w trakcie naprawy swojego jednośladu został potrącony przez samochód BMW.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Do zdarzenia doszło w okolicach skrzyżowania ulic Piaski i Dojazdowej w Kole. Kierowca pojazdu marki BMW, 32-letni obywatel Ukrainy jadący w stronę Dojazdowej, podczas wyprzedzania rowerzystki nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze co spowodowało wpadnięcie w poślizg i wjechanie na ścieżkę rowerową. W tym czasie na ścieżce rowerowej przebywał 38-letni mieszkaniec Koła, zakładający łańcuch w rowerze. 

Pieszy uskarżał się na bóle, jednak lekarze nie stwierdzili u niego obrażeń, które wskazywałyby na kwalifikację tego zdarzenia jako wypadku.

Kierowca BMW był trzeźwy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze