R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Trwa wyburzanie ZREMBu. Tutaj powstanie galeria handlowa

12-01-2018 09:09 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 39,517 | Komentarzy: 28

Rozpoczął się proces, który poprzedzony był długimi formalnościami, czyli budowa pierwszej w historii miasta galerii handlowej na działce po byłym ZREMBie.

R E K L A M A

Ciężki sprzęt rozpoczął proces wyburzania pozostałości po zakładzie, który wiele lat świetnie funkcjonował w mieście Kole. Zawieszony Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek od początku swojej kadencji kładł duży nacisk na ożywienie starej części miasta. Udału mu się znaleźć inwestora, który zbuduje na działce po ZREMBie galerię handlową, którą wielu mieszkańców nie tylko miasta, ale i okolic potrzebuje. Jakie marki otworzą w niej swoje butiki? tego jeszcze nie wiemy, jednak z pewnych przesłanej do których udało nam się dotrzeć wynika, że w środku znajdzie się nowoczesne kino, jednej z ogólnopolskich sieci. 

Jak widzimy na wizualizacji budynku, którą już kiedyś publikowaliśmy - będzie to nowoczesny budynek, a jak Wam się podoba i jakich marek oczekiwalibyście? Piszcie w komentarzach poniżej.

Galeria handlowa w Kole. Start budowy w przeciągu pół roku?

O planach budowy galerii handlowej z prawdziwego zdarzenia w Kole słyszeliśmy już wiele razy. Czy tym razem mieszkańcy K...

Czytaj więcej

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (28) Pokaż komentarze