R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

26 Finał WOŚP w Kole przechodzi do historii

14-01-2018 21:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 17,576 | Komentarzy: 3

Organizatorzy i kolski sztab mogą zaliczyć 26 finał do udanych. 184 wolontariuszy w mroźną pogodę kwestowało na ulicach z uśmiechami na twarzach - wszystko, aby pomagać.
R E K L A M A

Na godzinę 23:00 kwota odnotowana przez sztab w Kole wynosi około: 95 000,00 zł. Postaramy się Państwu przedstawić ostateczną liczbę tak szybko, jak będzie to możliwe.

Od godziny 15:30 rozpoczął się koncert finałowy na ulicy Prusa. Na scenie jako pierwsi zaprezentowali się kolskiej publiczności przedstawiciele lokalnych grup wolanych i tanecznych. O godziny 17:00 mikrofony przejął zespół z Ukrainy Kozak System, grający mocną, rockowo-folkową muzykę, która porwała do skoków i tańca niestety niezbyt wtedy licznie zgromadzoną publiczność.

Tradycyjnie o 18:00 odbyła się licytacja przedmiotów pozostawionych przez wielu darczyńców. Były misie, gadżety od Jurka Owsiaka, serduszka, rękodzieła itp.

Im bliżej do godziny 19:00 tym zamknięta na ten dzień ulica Prusa wypełniała się na całej długości. Wszystko za sprawą gwiazdy wieczoru, zespołu Power Play. 

Pełna relacja naszej telewizji pojawi się w dniu jutrzejszym. Zapraszamy już dziś.
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę