R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

"Ptasia stołówka" 2017/2018

30-11--0001 00:00 | Źródło: Szkoła Podstawowa w Krszewie | Wyświetleń artykułu: 1,883 | Komentarzy: 0

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. St. Mikołajczyka w Karszewie wraz z wychowawczynią Katarzyną Sitarz, postanowili pomóc ptakom przetrwać zimę organizując dla nich zimową stołówkę. W przygotowanie karmników włączyli się, rodzice i dziadkowie uczniów klasy II.

Foto:
R E K L A M A

Dzięki wielopokoleniowemu zaangażowaniu powstały piękne i funkcjonalne karmniki dla ptaków, do których uczniowie będą przynosić ptasie przysmaki. Obserwacja ptaków przy karmniku będzie też wspaniałą okazją do spotkania z nimi i nauczenia się rozpoznawania różnorodnych gatunków po ich charakterystycznych cechach.

Uczniowie już odbyli pierwsze lekcje w ogrodzie, na których poznali zasady opieki nad ptakami, dowiedzieli się kiedy rozpoczynamy i kończymy dokarmianie, czym karmimy i jak dbamy o karmniki aby nie rozprzestrzeniały się w nich choroby.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze