sim
geberit
Wiadomości Na sygnale Tankował i nie płacił

Tankował i nie płacił

29-09-2010 07:57 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,639 | Komentarzy: 1
Tankował i nie płacił
Foto:
zacisze
W poniedziałkową noc policjanci z Koła zatrzymali złodzieja paliwa samochodowego. Mężczyzna razem z kolegą na jednej ze stacji paliw, dwukrotnie zatankował benzynę i uciekł nie płacąc rachunków.
Pierwszy raz pojawili się na stacji paliw przy ul. Sienkiewicza około 19.00, zatankowali kilkanaście litrów do renault megane i uciekli. Po około 1,5 godzinie pojawili się ponownie. Tym razem, pomimo że przyjechali renault 19 zostali rozpoznany przez obsługę. Złodzieje wyczuli chyba, że coś jest nie tak i zanim ich zatrzymano odrzucili wąż, wsiedli do auta i uciekali.

Interweniujący pracownik obsługi podczas próby ich zatrzymania zbił w samochodzie boczną szybę. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce dokładnie obejrzeli monitoring. Okazało się, że w obu przypadkach tankowane samochody miały tę samą rejestrację. Ustalono, że tablice zostały kilka godzin wcześniej skradzione na jednym z parkingów. Wszystkim patrolom przekazano dane samochodów oraz rysopisy sprawców. Po niespełna godzinie mundurowi, kilka ulic dalej na osiedlu jednorodzinnych domów namierzyli porzucone renault z wybitą szybą. Resztą zajęli się już kryminalni, którzy urządzili tam zasadzkę. Dość szybko wpadł w nią 32 - letni mieszkaniec Koła, który myślał, że wszystko ucichło i wrócił po auto.

Policyjne sprawdzenia pokazały jeszcze, że nie posiada uprawnień do kierowania i nie jest też właścicielem pojazdu. Jego osobą interesują się również jednostki z sąsiednich powiatów. Podczas przesłuchania przyznał się do tych kradzieży, a także do podobnego tankowania sprzed dwóch tygodni. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, w tym czasie kryminalni ustali dane drugiego ze sprawców, jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~ken 29-09-2010 09:12
odrazu powini go spałować i zamknąć w specjalnym obozie 3razy dziennie wpierdziel i raz dzienie dac jesc i jeszcze nich robi na chore dzieci
| Zgłoś do usunięcia