R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

IX Targi Edukacyjne w Kole - Propagowanie Zawodu Oficera PSP

01-02-2018 08:43 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 2,775 | Komentarzy: 0

W dniu 30 stycznia 2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Kole odbyły się IX Targi Akademickie Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Kole. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Liceum Ogólnokształcące w Kole oraz Społeczną Akademię Nauk.

Foto:
R E K L A M A

Podczas targów swoją ofertę zaprezentowało kilkanaście publicznych i niepublicznych uczelni wyższych a także instytucji szkoleniowych. Komenda Powiatowa PSP w Kole również zorganizowała swoje stoisko. Funkcjonariusze Wydziału Kwatermistrzowsko - Kadrowego Komendy Powiatowej PSP w Kole propagowali zawód oficera PSP poprzez zapoznawanie zainteresowanych z procedurami naboru do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie oraz Szkół Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej. Prowadzący stoisko udzielali szczegółowych informacji dotyczącej specyfiki zawodu strażaka oraz rozdawali materiały związane z zasadami rekrutacji do szkół pożarniczych, a także rozdawali specjalnie przygotowane na tę okazję ulotki pn. "Jak zostać strażakiem? Od marzeń do służby". Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Funkcjonariusze KP PSP w Kole w ramach kampanii MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo" przypominali zainteresowanym numery alarmowe, przedstawiali zagadnienia związane z bezpieczeństwem pożarowym, jak postępować w sytuacji, gdy będziemy świadkiem wypadku. Ponadto w ramach kampanii "Czad i Ogień - obudź czujność" oraz w związku z trwającym sezonem grzewczym wyjaśniali czym jest tlenek węgla, jakie objawy mogą sugerować śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony czadu oraz jak należy postępować w przypadku zatrucia.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze