sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Były śmieci - nie ma śmieci. Artykuł pomógł oczyścić las

Były śmieci - nie ma śmieci. Artykuł pomógł oczyścić las

20 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,714 | Komentarzy: 8
Były śmieci - nie ma śmieci. Artykuł pomógł oczyścić las
Foto:Czytelnik e-kolo
zacisze
Kilka dni temu opisywaliśmy sytuację w jednym z lasów w okolicach miejscowości Budki Nowe. Nasz czytelnik wysłał nam zdjęcie sterty śmieci, które zalegały tuż przy leśnej drodze, którędy biegał.

Interwencja naszego portalu jak i wszechobecne oburzenie wśród czytelników (również na naszym profilu facebook) pomogła! Dziś otrzymaliśmy zdjęcie tego samego miejsca  już czystego. Pozostały jedynie ślady opon pojazdu, który prawdopodobnie wywiózł odpady tam gdzie ich miejsce.

Niestety to nie koniec problemu dzikich wysypisk w lasach, jednak ten jeden przypadek udało się "uzdrowić". Z naszych informacji wynika, że również Radny Rady Powiatu Kolskiego - Sebastian Szczesiak interweniował w tej sprawie. 

Dzikie wysypisko śmieci w środku lasu!

O stercie śmieci zalegającej w środku lasu na terenie Gminy Osiek Mały poinformował nas czytelnik, który systematycznie ...

23 dni temu |   12,407 |  6

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
Kolanka 20 dni temu
Super,Zrobić porządek z tymi co zostawiają śmietnik po sobie,następnym pokoleniom i trują nas wszystkich.Nie widziałam lasu gdzie nie leżałyby sterty śmieci w okolicach Koła.Tego nie robią ludzie ubodzy ich prawdopodobnie nie stać na tego rodzaju odpady i w takich ilościach, ale wygodniej jest nic nie widzieć i mówić.Ludzie miejcie więcej odwagi,nic samo się nie zrobi.Wiele z tych śmieci różnego rodzaju jest zakopywanych do ziemi.Kto jest odpowiedzialny za oczyszczenie gruntu w przyszłości jeśli będzie taka konieczność?
| Zgłoś do usunięcia
kolarz 20 dni temu
Jeszcze dwa lata temu jak jechałem rowerem z Majdan do Lasu Rzuchowskiego to po prawej stronie jak się las zaczynał był śmietnik o wiele wiele większy niż ten z artykułu, jak się zrobi ciepło to się wybiorę na wycieczkę tam i pocykam foty.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanka 20 dni temu
Zamiatanie brudów pod dywan,to jak sikanie w gacie żeby było cieplej,to działa na krótko. Prędzej czy później rachunek i tak trzeba zapłacić za głupotę.
| Zgłoś do usunięcia
Gosc 20 dni temu
Ty Symforian, jak powiedzial ktoś mądry czasamy lepiej milczeć i być uznawanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanka 20 dni temu
Nagłaśniać tego rodzaju szkodliwe działania,jak najbardziej. Zaśmiecania okolicznych lasów mniejszych i większych,to problem w okolicach Koła i nie tylko.Ziemia jest zanieczyszczana różnego rodzaju odpadami.Karać winnych karami pieniężnymi i nagłaśniać tego typu sprawy jak najczęściej.Brawo redakcja.
| Zgłoś do usunięcia
Symforian 20 dni temu
To niech ten czytelnik poinformuje najpierw właściciela lub docelowo gminę. A nie robicie bezczelnie aferę medialną.
| Zgłoś do usunięcia
Symforian 20 dni temu
Chodzi o to że jest to miejsce oddalone od zamieszkania właściciela i nie wiedział że jest taka sytuacja. A tym artykułem właścicielowi narobiliście wiele nieprzyjemności. Wystarczyło poinformować i by ta sprawa była wyjaśniona, a miejsce uporządkowane.
hmm 20 dni temu
a może to ty wywaliłeś te śmieci? jak najbardziej nagłaśniać, następny pomyśli zanim wyrzuci