R E K L A M A
ren
R E K L A M A
arenda
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Przy Olimpii powstaje "Akademia Mała Olimpia"

05-02-2018 13:46 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,531 | Komentarzy: 0
W piątek 2 lutego w budynku klubowym MKS Olimpii Koło przy ul. Sportowej odbyło się spotkanie organizacyjne, które miało na celu przedstawienie osobom zainteresowanym, a przede wszystkim rodzicom dzieci trenujących w kolskim klubie piłkarskim formy powołania "Akademii Mała Olimpia".
Przy Olimpii powstaje
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A
media expert

Prezentacja jak i wspólna dyskusja spotkały się z dużą aprobatą ze strony rodziców. Projekt powołania Akademii poparty jednogłośnie przez Zarząd Klubu przyczyni się na pewno do lepszego szkolenia dzieci. Akademia Mała Olimpia zakłada szkolenie dzieci w wieku 4-12 lat i nie będzie to odrębny klub, jedynie wewnętrzna inicjatywa i projekt kilku trenerów pracującym w Olimpii Koło.

 

"Projekt ten zakłada zwiększenie ilości jednostek treningowych, zmniejszenie grup poprzez dobór względem umiejętności, organizację obozów sportowych czy też cyklicznych turniejów Mała Olimpia Cup. Nie tworzymy czegoś nowego, bazujemy na tym co wypracowaliśmy przez ostatnie lata w grupach naborowych, chcemy jedynie rozwijać się. Treningi odbywać się będą według przygotowanego miesięcznego planu szkolenia dobranego pod względem szkoleniowym dla każdej grupy." - powiedział powołany przez Zarząd do tego projektu jako trener koordynator Piotr Górski.

 

Inicjatorami projektu są trenerzy pracujący w klubie: Damian Fogiel, Jacek Czaplewski oraz Piotr Górski. Trwają jeszcze ostatnie ustalenia i sprawy organizacyjne, jednak z momentem przejścia na boiska trawiaste i orlik Akademia Mała Olimpia oficjalnie zacznie treningi.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: olimpia.kolo@wielkopolskizpn.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sty.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
02 Luty
09:00

MDK w Kole
I Powiatowy Festiwal Piosenki Aktorskiej