R E K L A M A
sim
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Powiat Kolski Przekazanie elementów odblaskowych

Przekazanie elementów odblaskowych

09-02-2018 09:42 | Źródło: Starostwo Powiatowe w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,756 | Komentarzy: 1
Przekazanie elementów odblaskowych
Foto:
R E K L A M A
carnis
W dniu 08 lutego 2018 roku w sali 101 Starostwa Powiatowego w Kole odbyło się spotkanie Starosty Kolskiego Wieńczysława Oblizajka z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowych Powiatu Kolskiego. W spotkaniu uczestniczyli również Sekretarz Powiatu Andrzej Tomczyk oraz Naczelnik Wydziału Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Zenon Wasiak.

Wszystkie szkoły otrzymały zestaw elementów odblaskowych składający się z kamizelek ostrzegawczych oraz opasek odblaskowych (razem 750 sztuk), w które zostaną wyposażeni uczniowie, głównie klas pierwszych. Podstawowym założeniem jest poprawa bezpieczeństwa młodzieży w ruchu drogowym na terenie powiatu kolskiego. W myśl Ustawy - Prawo o ruchu drogowym "pieszy poruszający się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest obowiązany używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu". Dyrektorom przekazane zostały także materiały promocyjne Powiatu Kolskiego w postaci "Albumów Zdjęciowych Powiatu Kolskieg", "Lustracji Starostwa Kolskiego z 1765 r." oraz płyt z filmem promocyjnym Powiatu Kolskiego, które wzbogacą zasoby szkolnych bibliotek.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
R E K L A M A
paryz
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1)
prawo 11-02-2018 07:03
Panie Starosto!!!!!Daj odblaski skorumpowanym policjantom z Kola. Mieszkańcy powinni wiedzieć i widzieć zdaleka te mundurowe śmieci!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
25 Sierp.
16:00

Stadion MOSiR w Kole
Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego
26 Sierp.
11:00

Kościelec, Amfiteatr, ul. Różana
Dożynki Gminne w Kościelcu
26 Sierp.
14:00

Stadion Miejski w Kłodawie
Dożynki Gminne w Kłodawie