R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Jan Polewski na Walentynki

14-02-2018 10:28 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,159 | Komentarzy: 0

Z okazji Dnia Zakochanych, zapraszamy Państwa do wysłuchania piosenki o miłości pt. "Pieśń o miłości". Te piękne i wzruszające słowa napisała w lutym 2017 r. Pani Katarzyna Wilk, nasza lokalna kolska poetka.
Foto:
R E K L A M A

Muzykę napisał i wykonał Jan Polewski.  Pani Katarzyna z panem Janem współpracują ze sobą od 2 lat. Jedną z ważniejszych piosenek to "Przesłanie",  zamieszczone na Youtoube, jej treść jest mądrym drogowskazem życia dla nas wszystkich. Zachęcamy też do zapoznania się z wierszami autorki z tomiku "Przebudzenie". Pan Jan współpracuje także z kolskimi poetami Wojtkiem Karolakiem i Urszulą Zawadzką.

Niebawem owocem tej współpracy ukażą się nowe piosenki. "Pieśń o miłości" przypomina nam ile piękna widzimy na co dzień, ile w nas tkwi miłości, czułości, wrażliwości i serdeczności. Okazujmy więc je, nie tylko z okazji Walentynek, ale także w każdym dniu w roku.

Prośba do Wszystkich - może trochę i jeszcze trochę więcej, mówmy sobie miłych słów na co dzień, a nie tylko od święta. Serca kochają i te starsze i te młodsze, wszyscy potrzebujemy miłości i komplementów ....

Niech Walentynki trwają przez cały rok ...

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę