R E K L A M A
sim
R E K L A M A
domki wykpisz
Wiadomości Inne Jan Polewski na Walentynki

Jan Polewski na Walentynki

14-02-2018 10:28 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,920 | Komentarzy: 0
Z okazji Dnia Zakochanych, zapraszamy Państwa do wysłuchania piosenki o miłości pt. "Pieśń o miłości". Te piękne i wzruszające słowa napisała w lutym 2017 r. Pani Katarzyna Wilk, nasza lokalna kolska poetka.
Jan Polewski na Walentynki
Foto:

Muzykę napisał i wykonał Jan Polewski.  Pani Katarzyna z panem Janem współpracują ze sobą od 2 lat. Jedną z ważniejszych piosenek to "Przesłanie",  zamieszczone na Youtoube, jej treść jest mądrym drogowskazem życia dla nas wszystkich. Zachęcamy też do zapoznania się z wierszami autorki z tomiku "Przebudzenie". Pan Jan współpracuje także z kolskimi poetami Wojtkiem Karolakiem i Urszulą Zawadzką.

Niebawem owocem tej współpracy ukażą się nowe piosenki. "Pieśń o miłości" przypomina nam ile piękna widzimy na co dzień, ile w nas tkwi miłości, czułości, wrażliwości i serdeczności. Okazujmy więc je, nie tylko z okazji Walentynek, ale także w każdym dniu w roku.

Prośba do Wszystkich - może trochę i jeszcze trochę więcej, mówmy sobie miłych słów na co dzień, a nie tylko od święta. Serca kochają i te starsze i te młodsze, wszyscy potrzebujemy miłości i komplementów ....

Niech Walentynki trwają przez cały rok ...

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
28 Gru.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu