R E K L A M A
sim
R E K L A M A
domki wykpisz
Wiadomości Biblioteka Bezpłatny warsztat "Diagnozuj, projektuj, współdziałaj!"

Bezpłatny warsztat "Diagnozuj, projektuj, współdziałaj!"

26-02-2018 11:52 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,560 | Komentarzy: 0
Bezpłatny warsztat (24.02.) „Diagnozuj, projektuj, współdziałaj”, zorganizowany z inicjatywy Centrum Praktyk Edukacyjnych we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Kole, dobiegł końca.
Bezpłatny warsztat

Zajęcia prowadzili praktycy i metodycy Centrum Praktyk Edukacyjnych. Gościliśmy: koordynatora CPE Jakuba Walczyka i prowadzącą warsztat Martę Kosińską, badaczkę, kulturoznawczynię, członkinię zespołu CPE, ambasadorkę EPALE Polska - uczenie się dorosłych w zakresie edukacji kulturowej dorosłych.

Podczas spotkania uczestnicy - nauczyciele, kadra pedagogiczna placówek wychowawczych i oświatowych, pracownicy instytucji kultury, klubów – dowiedzieli się, jak prowadzić diagnozę społeczności lokalnej i jak dotrzeć do potrzeb jej mieszkańców; dokonali refleksji i analizy dotyczącej potrzeb Swojej społeczności (miejsca pracy, zamieszkania); poznali: założenia i kryteria konkursu WSPÓŁDZIAŁANIE W KULTURZE, potencjalnych partnerów do Swojego projektu i przyczynili się do budowania sieci współpracy; wymienili się doświadczeniami w zakresie działań w edukacji kulturowej.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
28 Gru.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu