sim
kol-net
Wiadomości Biblioteka Bezpłatny warsztat "Diagnozuj, projektuj, współdziałaj!"

Bezpłatny warsztat "Diagnozuj, projektuj, współdziałaj!"

24 dni temu | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,042 | Komentarzy: 0
Bezpłatny warsztat
zacisze
Bezpłatny warsztat (24.02.) „Diagnozuj, projektuj, współdziałaj”, zorganizowany z inicjatywy Centrum Praktyk Edukacyjnych we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Kole, dobiegł końca.

Zajęcia prowadzili praktycy i metodycy Centrum Praktyk Edukacyjnych. Gościliśmy: koordynatora CPE Jakuba Walczyka i prowadzącą warsztat Martę Kosińską, badaczkę, kulturoznawczynię, członkinię zespołu CPE, ambasadorkę EPALE Polska - uczenie się dorosłych w zakresie edukacji kulturowej dorosłych.

Podczas spotkania uczestnicy - nauczyciele, kadra pedagogiczna placówek wychowawczych i oświatowych, pracownicy instytucji kultury, klubów – dowiedzieli się, jak prowadzić diagnozę społeczności lokalnej i jak dotrzeć do potrzeb jej mieszkańców; dokonali refleksji i analizy dotyczącej potrzeb Swojej społeczności (miejsca pracy, zamieszkania); poznali: założenia i kryteria konkursu WSPÓŁDZIAŁANIE W KULTURZE, potencjalnych partnerów do Swojego projektu i przyczynili się do budowania sieci współpracy; wymienili się doświadczeniami w zakresie działań w edukacji kulturowej.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!