sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Pożary Tragiczny wypadek w Brdowie!

Tragiczny wypadek w Brdowie!

01-10-2010 10:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 18,752 | Komentarzy: 5
Tragiczny wypadek w Brdowie!
Foto:
zacisze
W dniu dzisiejszym rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole Krzysztof Żurawik przekazał nam informację o tragicznym zdarzeniu jakie miało miejsce w Brdowie.
W wypadku brały udział 2 pojazdy - samochód ciężarowy i osobowy (BUS). W wyniku zderzenia zginęło 5 osób.

Wcześniej informowaliśmy Państwa o trzech pojazdach biorących udział w wypadku. Do zdarzenia doszło około godziny 7 rano na trasie nr 270 z Torunia do Koła.

Komenda Powiatowa Policji w Kole poinformowała, że:
Do wypadku doszło około 7.15 na drodze wojewódzkiej nr 270 w miejscowości Brdów gm. Babiak w powiecie kolskim. W rejonie skrzyżowania bus przewożący kilka osób zderzył się z ciężarową scanią przewożącą aluminiowe grzejniki. Samochód ten jechał z Włocławka do Poznania. Bus wbił się w bok ciężarówki - pomiędzy kabiną kierowcy a przyczepą. Przeciągnięty kilkanaście metrów dalej przewrócił się do rowu, przygniatając bus-a.

W wyniku wypadku w tej chwili wiadomo, że z samochodu bus śmierć na miejscu poniosły 4 osoby. Ze scanii, w której jechało dwóch kierowców (zmiennicy) jeden zginął na miejscu, a drugi został ranny i przewieziono go do szpitala.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
~AssefeSuics 15-10-2011 12:13
Guy .. Doskonala .. Superb .. Bede zakladki witryny internetowej i podejmuje alsoI'm kanaly spelnione, aby szukac tak wiele przydatnych informacji tutaj w post, chcemy wypracowac wiecej technik w tym zakresie , dziekuje za dzielenie . . . . . .
| Zgłoś do usunięcia
~anonim 04-10-2010 11:35
BRDÓW 1.X.2010r. Boże dlaczego teraz??? Dlaczego w ten sposób??? Zabierasz pięć istot, zabierasz pięć osób. Ja krzyczę do Ciebie i niech słyszy to wszechświat. Nikt się tego nie spodziewał, dzień wcześniej - ostatniego września. Co złego zrobiły Te osoby, że teraz wypełnią ciałami swoje groby? Ich już nie ma, ale plączą Ich bliscy… Mogłeś to powstrzymać, przecież możesz wszystko - wpajano nam to od kołyski Oni już swoim rodzina nie dadzą opieki. Stanęły Ich serca i opadły powieki. Oni odeszli na wieków wieki… Teraz przyjmij ich do Siebie, Boże !!! Oni powinni znaleźć się w niebie…
| Zgłoś do usunięcia
~Dąbianin 02-10-2010 15:50
No właśnie Panie rogal ! Dąbianin który wpisał pierwszy komentarz może być dumny bo ... w Dąbiu zorganizowano wiele szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy, w których przeszkolonych zostało 300 osób !
| Zgłoś do usunięcia
~rogal 01-10-2010 11:22
przestań xxxx te morały, tylko weź sie zorientuj, czy nie trzeba komuś pomóc
| Zgłoś do usunięcia
~Dąbianin 01-10-2010 11:18
5 osób, 5 marzeń, wiele łez ... (*)
| Zgłoś do usunięcia