R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Bartosz Nowacki ze stypendium od Marszałka

18-03-2018 11:18 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,147 | Komentarzy: 0

7 marca 2018 roku na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu pojawiły się wyniki przyznania stypendiów Marszałka w dziedzinie kultury. Jedną z osób, które otrzymały stypendium jest Bartosz Nowacki, o którego działalności na polu filmowym pisaliśmy już wielokrotnie.
Foto:Kulturaupodstaw.pl
R E K L A M A

Bez wątpienia możemy być dumny, że mieszkaniec Koła realizuje swoje marzenia w dziedzinie filmu przy tym zdobywając międzynarodowe nagrody na festiwalach. Zawsze powtarza, że pochodzi z Koła i tutaj mieszka. Niebawem ukaże się wywiad z Bartoszem, w którym opowiedział nam o swojej przygodzie z kinem oraz dlaczego poszedł właśnie drogą reżysera. 

Bartosz Nowacki otrzymał stypendium od Marszałka Województwa Wielkopolskiego, które to przeznaczy na prace nad kolejnym filmowym projektem. Tym razem będzie to pełnometrażowy film fabularny pod tytułem „Dworek”. 

Uroczyste wręczenie stypendiów nastąpiło podczas specjalnie przygotowanego koncertu, który odbył 15 marca 2018 roku o godzinie 18.00 w Teatrze Nowym im. T. Łomnickiego w Poznaniu.

Gratulujemy!

Bartosz Nowacki na festiwalach w Stanach Zjednoczonych

Nagrodę Specjalną Jury Cinema Without Borders otrzymał film Bartosza Nowackiego z Koła na 18 Polish Film Festival w Los ...

Czytaj więcej

Film Bartosza Nowackiego z Koła walczy o poważną nagrodę

Film kolskiego twórcy Bartosza Nowackiego "Na drodze" (ang. „On the Road”) został nominowany do walki o nagr...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA