R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Polityka

Wybory 2018. Miasto podzielone na okręgi

30-03-2018 09:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 12,668 | Komentarzy: 7
Na środowej sesji Rady Miejskiej w Kole, radni miejscy podjęli uchwałę w sprawie podziału Miasta Koła na okręgi wyborcze, określenia ich granic i numerów oraz ustalenia liczby radnych wybieranych w okręgach wyborczych.
Wybory 2018. Miasto podzielone na okręgi
Foto:kolo.pl

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania organów publicznych rady gmin miały obowiązek dokonania podziału gmin na okręgi wyborcze w terminie 60 dni od dnia wejścia w życie ustawy.

I tak w Kole wracamy do liczby okręgów wyborczych (4.) jaki obowiązywał w poprzednich latach za wyjątkiem ostatniej kadencji, w której to obowiązywał inny system wyborczy, a miasto podzielone było na 21 jednomandatowych okręgów.

Poniżej prezentujemy Państwu wykaz okręgów wyborczych, ich granice i numery oraz liczy radnych wybieranych w okręgach wyborczych na terenie Miasta Koła.Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 Mar.
15:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
28 Mar.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
	W cyklu