R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Nielegalnie posiadał broń palną. Grozi mu do 8 lat więzienia

30-03-2018 15:09 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 11,812 | Komentarzy: 0

Trzy sztuki broni palnej i amunicję znaleźli kolscy policjanci na terenie jednej z posesji w Dąbiu. Nielegalnie posiadane przedmioty należały do 35 – letniego mężczyzny. Dąbianin odpowie za złamanie przepisów Ustawy o broni i amunicji.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kolskiej jednostki podejrzewali, że jeden z mieszkańców Dąbia może posiadać w swoim mieszkaniu broń bez wymaganego zezwolenia. W piątek, 23 marca br. mundurowi potwierdzili tę informację. Podczas przeszukania, w mieszkaniu 35 – latka policjanci znaleźli trzy jednostki broni oraz amunicję do broni myśliwskiej i palnej. Jeden z zabezpieczonych egzemplarzy broni, niewątpliwie jest bronią palną, natomiast dwa kolejne trafiły do laboratorium kryminalistycznego, gdzie zostaną poddane szczegółowym badaniom.

Mężczyzna poniesie konsekwencje tytułem nielegalnego posiadania broni, za co grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat. Na chwilę obecną wobec mieszkańca Dąbia, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze