sim

Wiadomości MKS Olimpia Koło Tomasz Mikusik w Lechu Poznań, zmiana trenera w Olimpii

Tomasz Mikusik w Lechu Poznań, zmiana trenera w Olimpii

19 dni temu | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,733 | Komentarzy: 3
Tomasz Mikusik w Lechu Poznań, zmiana trenera w Olimpii
Foto:www.olimpiakolo.pl
zacisze
Nikt tego nie spodziewał się. Po udanym początku rundy wiosennej w konińskiej klasie okręgowej z Olimpią Koło musi pożegnać się trener Tomasz Mikusik. Obejmie on stanowisko skauta w Akademii Lecha Poznań. Odpowiadać będzie za drużyny grające w Centralnej Lidze Juniorów.

Tomasz Mikusik w roli trenera wrócił do Olimpii Koło pod koniec poprzedniego roku. Cel miał jeden, przygotowanie drużyny Olimpii w walce o awans do IV ligi wielkopolskiej, która od nowego sezonu ulegnie reformie.

 "Propozycję pracy w Akademii Lecha dostałem z początkiem roku. Ciężko było mi podjąć słuszną decyzję, jednak postanowiłem spróbować swoich sił w tak silnym polskim klubie, który jest jednym z najlepszych w Polsce. Tym bardziej, że będzie to inna forma pracy, polegająca na obserwacji i pracy w terenie. Do ostatecznej decyzji przekonał mnie w ostatnim czasie Dyrektor Akademii Rafał Ulatowski. Serdecznie dziękuje za zaufanie, jakim obdarzył mnie Zarząd Klubu Olimpii Koło, jednocześnie chciałbym podziękować im za współpracę. Rozstaliśmy się w bardzo miłej atmosferze. Będę trzymał kciuki za sportowy sukces, jakim jest awans do IV ligi wielkopolskiej" - powiedział Tomasz Mikusik

 

"Nie chcemy blokować trenerów w rozwoju, zdajemy sobie sprawę z tego, że aby się rozwijać należy stawiać sobie coraz wyższe cele. Tak i w tym przypadku było z trenerem Mikusikiem. Życzymy my wielu sukcesów sportowych". - powiedział prezes klubu Jarosław Wojciechowski

 

Jak zapewnił nas w rozmowie trener Mikusik, na pewno bacznie będzie przyglądał się pracy z młodzieżą w kolskiej Olimpii. Praca i czas jaki poświęcają trenerzy z tymi drużynami przynosi efekty, gdzie chłopcy rywalizują na poziomie Ligi Wojewódzkiej i wciąż podnoszą swoje umiejętności. Być może zostanie nawiązana ścisła współpraca między Akademią Lecha Poznań a Olimpią Koło. Czas pokaże.

Zarząd Klubu podjął jednocześnie decyzję, że tymczasowym szkoleniowcem drużyny seniorów zostanie Jacek Czaplewski, trener drużyn młodzieżowych, który od lat jest związany z kolską Olimpią.

Biały Fortepian news

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: foglus@wp.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
ja 18 dni temu
no ale PA wczoraj byl...
| Zgłoś do usunięcia
gfhffhgg 19 dni temu
Slabe
| Zgłoś do usunięcia
julekr 19 dni temu
1 kwietnia.Dobre.
| Zgłoś do usunięcia