R E K L A M A
sim
R E K L A M A
mjd
Wiadomości Biblioteka Cztery zwykłe miski - konkurs w PiMBP w Kole

Cztery zwykłe miski - konkurs w PiMBP w Kole

06-04-2018 12:13 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,679 | Komentarzy: 0
Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole ogłasza konkurs plastyczny „Cztery zwykłe miski”.
Cztery zwykłe miski - konkurs w PiMBP w Kole
Foto:px | Miska

CELE KONKURSU: kształtowanie postaw twórczych i kreatywności; prezentacja własnych dokonań twórczych; poszukiwanie nowych środków wyrazu.

ADRESACI KONKURSU: I grupa - dzieci w wieku przedszkolnym; II grupa - klasy I - III szkół podstawowych; III grupa - klasy IV - VII szkół podstawowych; IV grupa - gimnazjaliści.

ZADANIE: Konkurs zainspirowany został książką Iwony Chmielewskiej, znanej i nagradzanej na świecie, m.in. w Korei Pd., Japonii, Chinach, Portugalii, Polsce i Niemczech, autorki książek obrazowych. Pretekstem do powstania książki o której mowa, były najzwyklejsze przedmioty codziennego użytku - cztery małe miski. „Cztery zwykłe miski” w całości powstały w duchu recyclingu z używanych, nikomu już niepotrzebnych materiałów. Waszym zadaniem będzie znalezienie zastosowań dla czterech półkoli wyciętych z szarego, przetworzonego ze starych książek lub bloków technicznych, papieru. Możecie z nich uczynić: księżyc, parasol... Zapraszamy do stwarzania własnych kompozycji, interpretowania prostych geometrycznych figur na różne sposoby. Stwórzcie swoją pracę z materiałów, które zdają się być już nikomu niepotrzebne - z pożółkłych papierów, książek, które ktoś wrzucił na strych i materiałów wiszących w kącie sklepików z używaną odzieżą, użyjcie sepii i zblakłych fotografii, ale nie tylko… Dajcie im drugie życie.

TECHNIKA I WYMIAR PRAC: Przedmiotem konkursu jest wykonanie płaskiej pracy plastycznej, dowolną techniką, na bloku technicznym w formacie A-3, A 4 (z wyłączeniem plasteliny oraz materiałów sypkich). Nie dopuszcza się prac zbiorowych. Prace wykonane przez uczniów mają być samodzielne.

TERMIN oddania prac upływa 22.05.2018 r. (prace prosimy przesyłać lub dostarczać do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Kolejowa 19, 62-600 Koło).

OCENA PRAC: Oceny prac konkursowych dokona jury powołane przez organizatora.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: Informacja o wynikach konkursu, miejsce i termin wręczenia nagród zostaną przesłane na adresy placówek edukacyjnych zgłaszających prace oraz opublikowane na stronie internetowej organizatora - www.biblioteka-kolo.pl

OPIS PRAC: Nauczyciel / opiekun wypełnia metryczkę i przykleja ją na odwrocie pracy. Każda praca powinna być opisana czytelnie wg wzoru pismem drukowanym: imię i nazwisko autora..., kl. ..., adres placówki..., imię i nazwisko opiekuna ... Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wpisanie danych przez uczestników konkursu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE :

• Prace niezgodne z regulaminem, zniszczone - nie będą brane pod uwagę.

• Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do dnia zakończenia konkursu.

• Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 2007 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) uczestnicy konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia konkursu. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez jej autora regulaminu konkursu, którego ostateczna interpretacja należy do komisji konkursowej, oraz w przypadku prac wyróżnionych i nagrodzonych, oznacza zgodę na jej publikację w drukach i na stronach internetowych organizatora bez dodatkowego wynagrodzenia. Przysyłając pracę, uczestniczka/uczestnik oświadcza, że jest jej/jego autorstwa i nie zawiera wad prawnych oraz, że autor odpowiada finansowo za wszelkie potencjalne roszczenia z tytułu naruszenia praw osób trzecich.

• Nadesłane prace pozostają do dyspozycji organizatora. Organizator prosi o pomoc nauczycieli i bibliotekarzy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
 1. Strażak OSP Koło uratował mężczyźnie życie

  29,475   17   Miasto Koło
 2. Katarzyna Hamiga zastępcą burmistrza Kłodawy...

  21,657   47   Gmina Kłodawa
 3. Ewa Baryła wraca do Rady Miejskiej w Kole

  10,926   13   Polityka
 4. MZEC ma nowego prezesa. Postawiono na pracown...

  9,797   5   Miasto Koło
 5. Sylwestra Miejskiego w tym roku nie będzie

  9,370   15   Miasto Koło
R E K L A M A
Jarek Kozlarek