R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Zostawił gotujący się obiad i wyszedł z domu

20-04-2018 11:21 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,104 | Komentarzy: 4

W dniu wczorajszym około godziny 19:50 wezwano jednostki straży pożarnej do jednego z bloków osiedla Stara Kolejowa. Jak się okazało powodem interwencji był pozostawiony "na gazie" posiłek w garnku.
Foto:
R E K L A M A

Po dojeździe na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren prowadzonych działań. Podczas próby wejścia do mieszkania na miejsce przybył właściciel, który otworzył drzwi i poinformował, że zostawił na kuchence potrawę w garnku.

W pomieszczeniu nie było osób poszkodowanych a mieszkanie zamieszkuje tylko jedna osoba- właściciel. Ratownicy zabezpieczeni w aparaty ochrony górnych dróg oddechowych weszli do mieszkania i wynieśli garnek z potrawą na zewnątrz, gdzie przelano go woda.

Strażacy otworzyli okna w pomieszczeniach i przewietrzyli mieszkanie za pomocą agregatu oddymiającego, następnie przy użyciu miernika wielogazowego sprawdzili mieszkanie pod kątem występowania tlenku węgla - miernik nie wykazał obecności tlenku węgla.

Ratownicy za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzili pomieszczenia pod kątem występowania zarzewi ognia oraz podwyższonej temperatury - kamera nie wykazała występowania zarzewi ognia oraz podwyższonej temperatury.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA