R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

15. jubileuszowa Dziecinada w LO w Kole

05-06-2018 11:31 | Źródło: LO w Kole | Wyświetleń artykułu: 4,493 | Komentarzy: 0

W tym roku szkolnym obchodziliśmy bardzo uroczyście 15. jubileuszową DZIECINADĘ, imprezę sportowo-rekreacyjną, w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Kole. Pomysłodawczyniami i organizatorkami tej wspaniałej akcji są Iwona Kędzierska i Bożena Zduńczyk – nauczycielki, których marzeniem było i jest integrowanie środowisk dzieci i młodzieży w Kole.

Foto:LO w Kole
R E K L A M A

Wielkie słowa podziękowania należą się wszystkim przyjaciołom LO i sponsorom, bez  których trudno byłoby przygotowywać te uroczystości. Organizatorki dziękują także Dyrektorom LO za ich zaangażowanie i pomoc. Szczególne słowa wdzięczności należą się Policji i Straży Pożarnej za pomoc w opiece nad dziećmi i dostarczanie im nie tylko pożytecznej wiedzy, ale także wielu atrakcji. Przez te wszystkie lata przedszkolaki doskonale bawiły się u nas, w towarzystwie i pod opieką ich starszych kolegów- prawdziwych przyjaciół, licealistów. Maluchy zawsze mogły wzruszać się, śmiać do łez, oglądając inscenizacje popularnych bajek i baśni. Przez te wszystkie lata były także dla nich organizowane  rozgrywki sportowe, konkursy plastyczne, muzyczne i sprawnościowe. Te spotkania uatrakcyjniały zawsze słodkie przekąski. W myśl zasady, że czego Jaś się nie nauczy..., nasza szkolna drużyna PCK organizowała pokazy udzielania pierwszej pomocy.

-organizatorzy

15 lat to czas, w którym pierwsze przedszkolaki – goście naszej szkoły, zostały naszymi uczniami, zdały maturę, podjęły studia. Dzisiaj są już dorosłymi ludźmi. Dla szkoły, organizatorek jest to czas refleksji, podsumowania, ale także planów na przyszłość. Jesteśmy pewni, ze ta piękna tradycja nie zaginie w naszej szkole i  mieście.    

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze