R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Już jutro! Koncert grupy B-Qll w Kole

08-06-2018 07:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,162 | Komentarzy: 0

I Targi Przedsiębiorczości to doskonała okazja dla tych, którzy szukają pracodawcy, ale i okazja dla świetnej zabawy. Jutro (sobota) Stadion MOSiR w Kole ponownie zamieni się w miejsce dużego wydarzenia sportowo-muzycznego.

Foto:Explosion
R E K L A M A

Po raz pierwszy od wielu lat przedsiębiorcy z Koła i okolic wspólnie ze Stowarzyszeniem Forum Gospodarcze AKTYWNE KOŁO zaprezentują swoje firmy, osiągnięcia oraz przedstawią swoje plany na przyszłość.Ponad 40 wystawców, przedsiębiorców oraz firm z powiatu kolskiego. W trakcie targów będzie możliwość rozmowy z  pracodawcą  o podjęciu pracy oraz złożenia własnego CV.

Od 10:00 do 15:30 zaplanowano targi przedsiębiorczości a popołudnie to - 15:30 historyczny mecz MKS Olimpii Koło z Old Boys Lecha Poznań. Warto przypomnieć, że w drużynie MKSu wystąpi najwybitniejszy piłkarz pochodzący z Koła, były reprezentant kraju - Tomasz Kos. 

O 18:00 wystartuje koncert  gwiazdy muzyki disco i dance - B-QLL, znani z takich przebojów jak: "Czy to czujesz?", "Bunga Bunga", "S.O.S", "Za każdy dotyk". Zespół ten na początku swojej kariery muzycznej koncertował w Kole w 2011 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło o czym sami przekonacie się już jutro.

Pożegnanie Lata za nami

26 sierpnia na placu przy zbiegu ulic Bliznej i Kolejowej odbył się festyn pod hasłem „Pożegnanie lata”. Imp...

Czytaj więcej

W trakcie całej imprezy dodatkowo przygotowano: dmuchany plac zabaw, przejazd motocykli, jazdę konną, konkursy dla dzieci.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze