R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Piknik Rodzinny w SP Chełmno

13-06-2018 09:19 | Źródło: SP Chełmno | Wyświetleń artykułu: 6,896 | Komentarzy: 0

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Pracownicy i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chełmnie, kolejny raz zorganizowali Piknik Rodzinny po hasłem „Razem możeMy więcej”. Impreza odbyła się 10 czerwca 2018 r. Jej celem było gromadzenie środków finansowych na coroczne wycieczki szkolne dla uczniów szkoły oraz integrowanie rodzin i społeczności lokalnej, propagowanie zdrowego, bezpiecznego stylu życia.

R E K L A M A

Pogoda, publiczność i goście dopisali. Piknik rozpoczęto od podziękowań dla wszystkich ofiarodawców, firm, instytucji, osób, które udzieliły wsparcia finansowego, rzeczowego lub osobistego na organizację imprezy i wyjazdy dzieci. Osób wspierających co roku jest  więcej.  Ważnym punktem uroczystości była inauguracja obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości, której towarzyszyła wystawa: Bitwa pod Chełmnem 1914”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się: pokaz mody z epoki Adama Mickiewicza, występy aktorskie i taneczne dzieci oraz występy zespołu „Nadnerzanki” i Miejsko Strażackiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Dąbia. Dodatkowo przygotowano pokaz straży pożarnej, pierwszej pomocy przedmedycznej i spektakularny przejazd motocyklistów. Nie brakło chętnych do udziału w konkursach sportowo-rodzinnych, przejazdach limuzyną „za jeden uśmiech”, a dzieci oblegały zjeżdżalnię i ring bokserski sfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dąbiu. Powodzeniem cieszyło się stoisko z loterią, malowanie twarzy i paznokci. nMożna było raczyć się  zdrową żywnością, wyśmienitym ciastem, kawą, herbatą, grillowaną kiełbasą i grochówką z kuchni polowej.
 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze