R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Europoseł Ryszard Czarnecki odwiedził mieszkańców Babiaka

18-06-2018 10:28 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,401 | Komentarzy: 8

W ostatnią niedzielę, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Babiaku odbyło się spotkanie otwarte dla mieszkańców Gminy Babiak z Europosłem Prawa i Sprawiedliwości - Ryszardem Czarneckim.

Foto:Gmina Babiak
R E K L A M A

Posłowi towarzyszyli: Wójt Gminy Babiak Wojciech Chojnowski, Poseł RP Leszek Galemba i Zbigniew Dolata. W sali pojawiło się około 40 osób, które wysłuchały recenzji  aktualnej sytuacji w Unii Europejskiej w oczach Europosła. Mieszkańcy mieli możliwość zadania pytania i chętnie z niej korzystali. 

Z sali padały pytania m.in. o wpływ Niemiec na politykę europejską, o niską cenę mleka w skupie oraz o przyszłość kopalni odkrywkowej na terenie Gminy Babiak. Na to ostatnie odpowiedział Poseł RP Leszek Galemba, który zapewnił zgromadzonych mieszkańców, że referenum negujące kopalnie jest aktualne i odkrywki na tym terenie nie będzie.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze