R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Dwukrotnie zatrzymany za kierowanie bez uprawnień

18-06-2018 19:22 | Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole | Wyświetleń artykułu: 10,214 | Komentarzy: 0

Kłodawscy policjanci w miniony weekend dwukrotnie zatrzymali 19-latka, który kierował samochodem mimo utraconych do tego uprawnień. Ponadto podczas pierwszej kontroli był pod wpływem alkoholu.
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

16 czerwca br. po godzinie 22:00 w Przedczu, policjanci z Kłodawy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Renault Clio. Okazało się, że 19-latek jest pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych wyszło na jaw, że siedzący za kierownicą mieszkaniec gminy Kłodawa nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Jak ustalili funkcjonariusze, zastały mu cofnięte w drodze decyzji administracyjnej. Niespełna dobę później, podczas patrolowania gminy Kłodawa, policjanci zauważyli pojazd, którym kierował ten sam młody mężczyzna. Tym razem był trzeźwy. Młodzieniec stanie przed Sądem za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz prowadzenia pojazdu po drodze publicznej, wbrew decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA