R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

VI Rodzinny Rajd Rowerowy po gminie Kościelec

22-06-2018 12:34 | Źródło: UG w Kościelcu | Wyświetleń artykułu: 5,135 | Komentarzy: 0

VI Rodzinny Rajd Rowerowy po gminie Kościelec został zorganizowany pod hasłem: Trzeźwo-Zdrowo-Rowerowo.
Foto:

Jednym z celów było propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego trybu życia. Organizatorami był Urząd Gminy w Kościelcu z dużym zaangażowaniem pana Michała Anastaziaka, wicedyrektora         Szkoły Podstawowej w Kościelcu. Rajd miał, jak zawsze, charakter otwarty. Uczestniczyło w nim ok. 80 osób, w zróżnicowanym przedziale wiekowym od dzieci, przez młodzież, aż po dorosłych. Impreza rozpoczęła się o godz. 10.00 (parking przy Urzędzie Gminy). Uczestniczy  przed rozpoczęciem rajdu otrzymali chusty odblaskowe.

Trasa liczyła 20 km i przebiegała przez następujące sołectwa: Kościelec, Trzęśniew Mały, Trzęśniew, Waki, Tury, Dąbrowice Częściowe.

Uwieńczeniem całej imprezy było spotkanie przy ognisku obok Domu Ludowego                  w Dąbrowicach Częściowych zorganizowane przez sołtysa Pana Stanisława Łopatę. Uczestnicy rajdu mogli piec kiełbaski, posilić się chlebem ze smalcem i ogórkiem oraz brać udział w losowaniu nagród.

 

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę