R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Prawie jednogłośne absolutorium dla Burmistrza Kłodawy

02-07-2018 08:01 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,747 | Komentarzy: 1

W ostatni piątek czerwca w Kłodawie odbyła się jedna z najważniejszych sesji Rady Gminy Kłodawa, w której radni głosowali nad zatwierdzeniem sprawozdania finansowego oraz udzieleniem absolutorium pełniącej obowiązki burmistrza za rok 2017.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

W trakcie dyskusji pojawił się tylko jeden głos, który negował postawę i wskazywał wiele błędów wsród działań prowadzonych przez Dorotę Galus - pełniącą obowiązku Burmistrza Kłodawy. W obronę realizacji budżetu stanęło jednak większość radnych, a niektórzy z nich skrytykowali wypowiedzi radnej Anny Michalak. 

Dorota Galus jak i radni podkreślali, że sukces poprzedniego budżetu zapewniała doskonała współpraca międzu burmistrzem a radnymi i dzięki temu udało się zrealizować wiele potrzebnych gminie inwestycji. 

Warto wspomnieć, że Gmina Kłodawa od lat realizuje projekt Budżetu Obywatelskiego, w którym to mieszkańcy sami decydują na co wydać określoną pulę środków finansowych. Urząd natomiast wdraża te pomysły w życie i czuwa nad ich prawidłową realizacją.

Na końcu głosowania, radni prawie jednogłośnie (13 za, 1 głos przeciw) udzielili absolutorium Dorocie Galus za wykonany budżet a wspólną pracę nagrodzili brawami. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę