R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Miasto Koło

Masz mały taras? Zobacz co Ci się przyda w modnej aranżacji!

03-07-2018 11:48 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,226 | Komentarzy: 0
Aranżacja tarasu, zwłaszcza jeśli jego powierzchnia jest mocno ograniczona, to spore wyzwanie. Jeśli chcesz, aby ta dodatkowa przestrzeń stała się jednym z Twoich ulubionych miejsc, koniecznie wykorzystaj proste triki. Przekonaj się, że nawet mały taras może być świetnym miejscem do relaksu i zawierać wszystko to, czego potrzebujesz!
Masz mały taras? Zobacz co Ci się przyda w modnej aranżacji!
Foto:

Żagiel tarasowy - prosty sposób na upragniony cień

Powodem, dla którego często niechętnie wypoczywamy na tarasie jest jego nadmierne nasłonecznienie. O ile wakacyjna pogoda jest mile widziana, tak dłuższe przebywanie na otwartym i mocnym słońcu już nie. Jeśli borykasz się z tego typu problemem na własnym tarasie, ale brak wolnego miejsca nie pozwala Ci na altanę czy parasol, wybierz nowoczesne rozwiązania. Świetnym sposobem będzie żagiel na taras. Montuje się go nad tarasem, dlatego zupełnie nie zajmuje miejsca na powierzchni tarasu. Jego montaż jest prosty i szybki, dlatego to dobre rozwiązanie dla osób niechętnie sięgających po skomplikowane technicznie produkty.

Składany stolik - najlepszy patent!

Obowiązkowym elementem każdego tarasu są meble ogrodowe. Do wspólnego biesiadowania czy wypoczynku potrzebne jest bowiem odpowiednio zaaranżowane miejsce. Jeśli na Twoim tarasie nie ma sporo miejsca, tradycyjne stoliki i stoły zastąp składaną wersją tego typu produktów. W razie potrzeby złożysz je zaledwie jednym ruchem ręki i zyskasz dodatkową przestrzeń. To rozwiązanie sprawdza się także, jeśli rzadko biesiadujesz na tarasie i nie spożywasz tam wielu rodzinnych posiłków. 

Składany stolik to plusy w postaci:

  • zaoszczędzonego miejsca
  • wygody w użytkowaniu
  • możliwości szybkiej zmiany aranżacji danej powierzchni

Ławka jak za dawnych czasów

A co z aranżacją miejsca do siedzenia? Pierwsze do głowy przychodzą Ci na pewno meble ogrodowe takie jak leżaki czy rozkładane fotele. Jeśli ilość miejsca na tarasie jest jednak mocno ograniczona, lepszym rozwiązaniem będzie... klasyczna ławka. Wcale nie musi ona psuć całej aranżacji. Wystarczy, że wybierzesz modne obecnie ławki zabudowane bez oparcia, które postawisz np. przy tarasowych barierkach. Do tego możesz śmiało dodać dekoracje w postaci tekstyliów, które dodadzą całej aranżacji romantyczności i świetnego designu. 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 Mar.
15:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
28 Mar.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
	W cyklu