R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Waldemar Koligot pozostaje na stanowisku dyrektora LO

05-07-2018 09:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,459 | Komentarzy: 0

Przez kolejne 5 lat Waldemar Koligot będzie kierował Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Kole. Tak zadecydowała komisja, która obradowała 5 czerwca br.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Przypomnijmy, że Waldemar Koligot piastuje stanowisko dyrektora od 2013 roku, kiedy to poprzednia dyrektor Dorota Wiśniewska złożyła wniosek o przejście na emeryturę. Jak lata pokazały a co z pewnością uczniowie tej szkoły potwierdzą - był to doskonały wybór. Od pięciu lat szkoła zmienia się każdego roku, zdobywając kolejne nagrody, wdrażając nowe technologie wraz z materiałami dydaktycznymi, których inne szkoły mogą tylko pozazdrościć.

5 czerwca 2018 roku, komisja w składzie której znalazło się 12 osób zadecydowała o przedłużeniu kadencji dyrektora Koligota na kolejne 5 lat. 
Gratulujemy!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA