R E K L A M A
ren
R E K L A M A
zawmark
Wiadomości Miasto Koło

Wakacje z LOK i z MTC

10-07-2018 08:45 | Źródło: Ryszard Borysiewicz | Wyświetleń artykułu: 2,093 | Komentarzy: 0
Konkursem strzeleckim z pneumatyka kal pkl 4,5 mm Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK "Kolska Starówka" wspólnie z Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zainaugurowały tegoroczne wakacje letnie dla dzieci i młodzieży . W godzinach dopołudniowych ,w sobotę 7 lipca do Ośrodka Ligi Obrony Kraju w Kole przy ul .Pułaskiego 8 zgłosiła się grupka dzieci w wieku 7 -14 lat chcąca wziąć udział w konkursie strzeleckim.
Wakacje z LOK i z MTC
Foto:Ryszard Borysiewicz
R E K L A M A
media expert

Powitał ich kierownik klubu jednocześnie przypominając  wszystkim o zachowaniu bezpieczeństwa na strzelnicy. Każdy z zawodników oddał po 13 punktowanych strzałów do tarczy z odległości 10 m od stanowiska strzeleckiego. W kategorii dziewcząt  z 49 pkt. zawody wygrała Amelia Jarecka  przed Kingą Tyburek  z 28 pkt. Trzecie miejsce wystrzelała z 27 pkt .Marta Wasilewska natomiast czwarte z 21 pkt. zajęła Aneta Zagozda. W kategorii chłopców I m-ce wystrzelał z  z 44 pkt. Igor Lamprycht przed  Jasiem Wasilewskim  z 32 pkt. natomiast z 25 pkt.  III m-ce zajął  Emanuel Szadkowski. Również i osoby dorosłe spróbowały celności swojego oka .W kategorii pań  zwyciężyła  z 29 pkt Małgorzata Stężewska przed Zofią Bucikiewicz wystrzelała 27 pkt . Trzecie miejsce zajęła z 23 pkt. Irena Tyburek  a tuż za nią z 22 pkt. Alina Szadkowska.

W kategorii panów 39 pkt. wystrzelał Mirosław Mikołajczyk  a 34 pkt .Tomasz Nuszkiewicz. Tak panie jak i panowie oddali jedynie po pięć strzałów. Wysoka temperatura powietrza (około 40 stopni) odwiodła organizatorów od  pieczenia kiełbasek nad ogniskiem a także i skrócenie przebiegu całego konkursu. Zawody prowadził Andrzej Kowalski. Już w klubowej świetlicy dla wszystkich uczestników czekały kiełbaski ,pieczywo i herbata. Każdy uczestnik obdarowany został tradycyjną tabliczką czekolady.

Klub LOK i MTC w Kole zapraszają już w najbliższą sobotę do Klubu LOK na wakacyjny turniej w warcaby. Oczekujemy zgłoszeń do piątku 13 lipca w Klubie lub pod telefonem 691 358 576.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
 1. Transmisja na żywo w TV Trwam prosto z Koła

  18,448   5   Miasto Koło
 2. Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

  14,269   4   Zatrzymania
 3. Jechał za szybko. Stracił prawo jazdy

  11,739   0   Zatrzymania
 4. Do patroli pieszych dołączył pies - Goran

  5,895   2   Inne
 5. Walentynki u kolskich seniorów

  5,594   0   Miasto Koło
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
16 Luty
09:00

MOSiR w Kole
III Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich
22 Luty
16:30

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie z Bartłomiejem Grzanką
24 Luty
18:00

MDK w Kole
WIELKA SŁAWA TO ŻART.. - koncert