R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit piec do poprawel
Wiadomości Miasto Koło Wakacje z LOK i z MTC

Wakacje z LOK i z MTC

10-07-2018 08:45 | Źródło: Ryszard Borysiewicz | Wyświetleń artykułu: 2,025 | Komentarzy: 0
Konkursem strzeleckim z pneumatyka kal pkl 4,5 mm Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK "Kolska Starówka" wspólnie z Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zainaugurowały tegoroczne wakacje letnie dla dzieci i młodzieży . W godzinach dopołudniowych ,w sobotę 7 lipca do Ośrodka Ligi Obrony Kraju w Kole przy ul .Pułaskiego 8 zgłosiła się grupka dzieci w wieku 7 -14 lat chcąca wziąć udział w konkursie strzeleckim.
Wakacje z LOK i z MTC
Foto:Ryszard Borysiewicz

Powitał ich kierownik klubu jednocześnie przypominając  wszystkim o zachowaniu bezpieczeństwa na strzelnicy. Każdy z zawodników oddał po 13 punktowanych strzałów do tarczy z odległości 10 m od stanowiska strzeleckiego. W kategorii dziewcząt  z 49 pkt. zawody wygrała Amelia Jarecka  przed Kingą Tyburek  z 28 pkt. Trzecie miejsce wystrzelała z 27 pkt .Marta Wasilewska natomiast czwarte z 21 pkt. zajęła Aneta Zagozda. W kategorii chłopców I m-ce wystrzelał z  z 44 pkt. Igor Lamprycht przed  Jasiem Wasilewskim  z 32 pkt. natomiast z 25 pkt.  III m-ce zajął  Emanuel Szadkowski. Również i osoby dorosłe spróbowały celności swojego oka .W kategorii pań  zwyciężyła  z 29 pkt Małgorzata Stężewska przed Zofią Bucikiewicz wystrzelała 27 pkt . Trzecie miejsce zajęła z 23 pkt. Irena Tyburek  a tuż za nią z 22 pkt. Alina Szadkowska.

W kategorii panów 39 pkt. wystrzelał Mirosław Mikołajczyk  a 34 pkt .Tomasz Nuszkiewicz. Tak panie jak i panowie oddali jedynie po pięć strzałów. Wysoka temperatura powietrza (około 40 stopni) odwiodła organizatorów od  pieczenia kiełbasek nad ogniskiem a także i skrócenie przebiegu całego konkursu. Zawody prowadził Andrzej Kowalski. Już w klubowej świetlicy dla wszystkich uczestników czekały kiełbaski ,pieczywo i herbata. Każdy uczestnik obdarowany został tradycyjną tabliczką czekolady.

Klub LOK i MTC w Kole zapraszają już w najbliższą sobotę do Klubu LOK na wakacyjny turniej w warcaby. Oczekujemy zgłoszeń do piątku 13 lipca w Klubie lub pod telefonem 691 358 576.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
 1. Czołówka w Dąbrowicach. Kobieta zmarła na mie...

  86,682   8   Wypadki
 2. Kto będzie wiceburmistrzem Koła?

  13,568   20   Polityka
 3. Wszyscy razem, dla Wolnej Polski! Kolskie obc...

  13,446   21   Miasto Koło
 4. Pożar samochodu osobowego w garażu

  11,589   0   Pożary
 5. Długa flaga i zaśpiewany hymn w PM6

  4,602   0   Szkoły i Przedszkola
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
21 List.
15:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
DKK w listopadzie
27 List.
18:00

MDK w Kole
 Z DALA OD ORKIESTRY - film dokumentalny
30 List.
17:00

Sala gimnastyczna ZSEA Koło
Wieczornica Niepodległościowa