R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Kapitan Olimpii Koło żegna się z drużyną

18-07-2018 09:54 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,289 | Komentarzy: 0

Kapitan MKS Olimpii Koło Mariusz Nieznalski żegna się z drużyną seniorów. Całą swoją piłkarską przygodę spędził przy ul. Sportowej 12. Od wielu lat był związany z kolską Olimpią.
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

 "Nadszedł niestety koniec mojej przygody w naszym Klubie jako zawodnik. Reprezentowałem nasz Klub przez 17 lat w różnych kategoriach wiekowych a od 11 lat jako zawodnik pierwszej drużyny. Jest mi niezmiernie miło że mogłem być częścią tej drużyny i wywalczyć z wami awans do 4 ligi zapewne ostatni w mojej przygodzie z piłką. Jestem dumny, że przez 2 lata zbudowaliśmy zespół, który okazał się najlepszą drużyną naszego okręgu a ja mogłem być jej kapitanem. Jednak każda droga kiedyś dobiega końca i mój koniec nadszedł teraz." - podsumował Mariusz Nieznalski.

 

Mariusz Nieznalski nie rozstaje się z klubem. Dalej będzie pełnił funkcję trenera w drużynach młodzieżowych MKS Olimpii Koło.

Zarząd klubu bardzo dziękuje za wiele wspólnie spędzonych lat, za zdrowie i zaangażowanie pozostawione na boisku. Serdecznie Dziękujemy.

R E K L A M A

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA